Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a valódi ok?

Mi lehet a valódi ok?

Figyelt kérdés
Van egy kedves ismerősöm, aki 31 éves férfi. Rendes, kedves, dolgos, de van egy olyan probléma vele, hogy ha adódik egy olyan szituáció amire ő nem számított akkor teljesen kifordul önmagából, ideges lesz, kiabál, felháborodik. Ezzel az a gond, hogy mindegy ki van éppen jelen, bárki előtt így viselkedik és szerinte ezzel nincs gond, mert ő így érzi helyesnek. Mindig türelmetlen és állandóan mehetnéke van. Vajon mi lehet a gond? Egészségügyi probléma vagy neveltetési okok, fogalmam sincs. Egy kivűlálló úgy látja, hogy nem normális. Pedig legbelül hatalmas szíve van. Kérem, hogy csak azok válaszoljanak akik értelmesen tudnak hozzászólni, nincs szükség értelmetlen, itélkező kommentekre! Köszönöm!
2013. máj. 6. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Részben örökletes is lehet,részben valamilyen mentális jellegű probléma alakította ki benne ezt a viselkedést,ami akár visszavezethető valamilyen gyermekkori lelki sérülésre,traumára.Az biztos,hogy a szakszerű segítség sokat jelentene.
2013. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet örökölni. Én vagyok az a válaszoló, akinek az anyja ilyen, és én anyutól az érzékeny lelkemet örököltem, meg azt, hogy hamar elsírom magam és én is makacs és türelmetlen vagyok, ahogy ő, de ezt az önuralom hiányt hál'istennek nem.
2013. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nehéz eset ez. Megpróbálok beszélni vele erről. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2013. máj. 6. 15:44
 14/16 anonim ***** válasza:

önző,magánakvaló,egoista. nayg szive nyilván akkor van ha épp minden klappol. ez a tipikus: ha jó vagy szeretlek,ha nem akkor menj a fenébe. elkényeztetett,ki ha én nem ember. azért lesz ideges mert egyszerűen képtelen elfogadni ha világ nem körülötte forog és a dolgok nem mindig mennek úgy ahogy ő óhajtja.


ha kapcsolatban gondolkodsz vele,nem javaslom,képtelen alkalmazkodni

2013. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Így van, elkényeztetett is valószínűleg. Az anyja még mai napig a kedvében jár. Ezek a jellemzők megvannak nála amit leírtál. Szerinted egy ilyen tünetegyüttest nem tenne helyre egy pszichiátriai kezelés?
2013. máj. 6. 18:33
 16/16 anonim ***** válasza:
lehet h segitene. de mint irod,szte ezek nem problémák, a hibáit általában nem látja be és nem is bánja meg. vagyis: kezeltetni sem fogja magát,hisz neki semmi baja. sztem hagyd a csudába. keress olyat aki alapjáraton megfelelő neked,az ilyen kapcsolatok sosem sülnek el jól.
2013. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!