Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a saját családom...

Mit tegyek ha a saját családom próbál engem tönkre tenni miközben én mindent beleadva küzdök a céljaimért, és nincs senki nincs semmi akibe vagy amibe kapaszkodni lehetne? Amikor minden nap megkérdezem magamtól:Mit keresek én ezek közözött?

Figyelt kérdés
Amikor fogalmuk sincs arról hogy ki vagyok valójában, mi rejtőzik bennem amit már mások is elismertek, és hogy én eddig is 4 évet adtam oda az életedből emiatt, amit ők fel sem fognak? Már ahhoz is irdatlan erő kell hogy reggel felkeljek hogy megint széthajtsam magam, vajon megéri e?
2009. okt. 1. 12:27
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Először is: abbahagytam a sulit, mert 4 alternatíva volt szakács, autószerelő és két szar gimi, 8. után. Egyik sem jött be, a szüleimet meg nem érdekelte, tehát KIVETTEK A SULIBÓL. ennyi és pont. A másik. 14 órában úgy dolgozom, hogy árúfeltöltő vagyok 22- reggel 6 ig, aztán átmegyen a Váci útra és nyitok egy pizzázóban ott pedig 12 ig vok. Aztán haza, vagy a nagyszüleimhez, szunya egy 4 órát, és és nyomás tovább. Hát így. És igen, ezek mellet no magánélet, no buli no haverok csak ez megy.
2009. okt. 1. 13:23
 22/44 anonim ***** válasza:
60%
Az előbb még magadtól hagytad abba a sulit, mert te úgy gondoltad, hogy a nemes lelkednek hiba lett volna ott lenni. Most meg a csúnya-gonosz anyu-apu vett ki? Ejha. Bonyolódik.
2009. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
És még valami. A fizumból adok haza a nagyszüleimnek, éppen annyit amennyi az ellátásomhoz kell, amennyit használok SZÓVAL MAGAMAT LÁTOM EL MIVEL EL IS KÖLTÖZHETNÉK éppcsak azért nem teszem meg, mert a nagyszüleim, legalább ők azok akik segítenek.
2009. okt. 1. 13:27
 24/44 anonim ***** válasza:
64%

13:15 ill. 13:17-nek


Most egy jót nevettem : mindkét beírást (12:54 és 13:12) én írtam, egyiket leszólod, másiknak igazat adsz?!

Hogy van ez?!


Ja, és én írtam a 13:19 hozzászólást is... :D

2009. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
igen mi ebben a furcsa, már ne is haragudj? Én így akartam a szüleim pedig kivettek. ennyi. mivel már mondtam nem érdekli őket.
2009. okt. 1. 13:28
 26/44 A kérdező kommentje:
azért tudjátok érdekes látni hogy az esetek 80 százalékában vannak olyan eberek akik anonim képesek leállni veszekedni egy szintén ismeretlen valakivel, ráadásul még az érveik is pontatlanok. olvasni kéne, és akkor mindenkinek világos lenne amit mondok, az egy másik kérdés hogy van aki ezt nem tudja elképzelni valamiért de ez attól még tény marad.
2009. okt. 1. 13:32
 27/44 anonim ***** válasza:
57%

Akkor mégis mi a te bajod? Éppen el is költözhetnél, és miért nem költözöl el? Te a hatalmas tehetség, hatalmas terhet cipelő mártír, két munkahelyen hajtó dolog ember, aki képes ellátni magát, mi a fenét sír a csúnya gonosz családja miatt? Ha az megfelelt, hogy a sulit abbahagyod, akkor ne csodálkozzál azon, hogy most aztán dolgozni kell keményen, ha akarsz valamire jutni. Hogy te szegény emellett még tanulsz is? húha, aki tanulni akar, de anno abbahagyta, az mind ezt csinálja, csak az a különbség, hogy mondjuk valakinek még a gyerekét is el kell látni, meg eltartani mellette. Meg van akinek nincs nagyanyja, aki mosson rá meg megetesse.

Ha annyira szar a te családod és belőlük már sosem lesz jó ember, és a kapcsolatotok is csak és kizárólag miattuk szar, akkor nem kell róluk tudomást venni, mert így, ahogy leírtad, te akkora fsza gyerek vagy, hogy simán megoldod az életet nélkülük. Hajrá. Azt teszik tönkre, aki hagyja. Neked meg aztán van rá lehetőséged, hogy lelépj tőlük. Élj vele ne sírd tele a párnádat, mert kár érte.

2009. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy ugyanaz a százalék még nem ugyanaz a két ember. Én vagyok a szerintem is defektes, de a másikhoz semmi közöm.
2009. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Attól függetlenűl hogy egy szerencsétlen sggfej vagy, egy részt van valami abban amit próbálsz leközöllni velem. Igen el kéne költöznöm, igen itt hagyhatnám őket a francba, megtehetném. De még sajnos nincs itt az ideje, és mivel túlságosan is racionális vagyok ahhoz csapot papot itt hagyva elrohanjak, ezzel elcseszném az egészet, még nehezebbé válna, és nem volna értelme. Ha már eddig kitartottam akkor még egy kis ideig bírni fogom.
2009. okt. 1. 13:41
 30/44 anonim ***** válasza:
61%

Drága 76 %-os kolléga!


13:15-ös kommentelő vagyok. Én tudom, h te melyik válaszokat írtad, felismertem a stílusod, köszi. De te tényleg figyelmesebben olvashatnál, vagy lehetne annyi gógyi, h rájössz, két különböző személy a 13:15 és 13:17... Tudod, nem egyedül én vagyok 90%-os, elég sokan vagyunk még itt...

2009. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!