Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon meg fog sértődni ezért...

Vajon meg fog sértődni ezért a húgom?

Figyelt kérdés
Nyáron a Velencei tóhoz megyünk nyaralni a családdal két hétre, kibéreltünk egy nyaralót. A húgom azt kérte, hogy vigyük magunkkal az ő fiát is (5 éves). Mondtam neki, hogy semmi akadálya, mert úgyis jól kijönnek a mi fiunkkal, aki 7 éves. Szerintetek meg fog sértődni, ha kérek napi 1000 Ft-ot a gyerek háromszori étkezésére, plusz fagyi, vattacukor, meg ilyesmire? A gyerekfelügyeletért természetesen nem számolok fel semmit. A két család kb. azonos szinten van anyagilag.

2013. máj. 15. 11:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha ő kérte, hogy vigytéek, szerintem nincs joga megsértődni.

Más lenne a helyzet, ha ti ajánlottátok volna fel.

2013. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
Én nem kérnék semmit.
2013. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

Így utólag kicsit furcsa. Ha akkor mondod amikor megkér, az más.


Nem sértődnék meg, de kicsit rosszul érintene, mert nem erre készültem.

2013. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%
Ha ő kérte,csak lesz annyi esze hogy ad a gyereknek valami lóvét.
2013. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%
Hat azért en nem adnék az 5 eves gyerekemnek 14 ezer forintot.... Az etkezeseert pénzt kérni elég gaz szerintem, a fagyi ra meg biztosan ad neki valamennyit.n
2013. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Látom, megérkeztek az anyagias, lepontozógépek:)

De ha a kérdező véleményt kér, akkor miért kell a véleményt lepontozni? Uncsi a gyerekkel otthon és itt élitek ki a frusztrációtokat?

2013. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Milyen egyszerűen és gazdaságosan oldaná meg a fia nyaralását: a felelősség a tied, gondoskodj te róla két hétig...Szerintem nyugodtan kérj pénzt, azért két hét teljes ellátás, teljes felelősség még testvérek között is bőven alku tárgya, főleg, hogy viszonzás az nincs, és nyilván, ha nálatok van, akkor az ő gyerekének is illene mindent ugyanúgy megvenni, adni, mint a sajátotoknak.
2013. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem nyaraltatja saját magával a fiát, ha élményt szeretne neki? Jaaaaa, hogy ő biztos nem úgy képzeli el a nyaralását, hogy egy 5 évesnek ugrál, meg arról gondoskodik. Akkor meg az a minimum, hogy a "tartásához" hozzájárul. Nincs ezen semmi megsértődni való, már eleve a felvetésnél fel kellett volna ajánlania, hogy természetesen az ellátását fedezi.
2013. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
futtasd a gyereket s még nyerseséges is lesz a nyaralásod.
2013. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
13:02-es, azért nem a kérdezőt kellene bántani, ha van a testvérének arra pénze, hogy külföldre járjon a barátnőivel nyaralni, akkor a gyerekének a nyaraltatását se más zsebére oldja már meg... Van Te talán olyan nagy pénztárcával rendelkezel, hogy meg se kottyan +1 főre kifizetni a belépőket, fagyit, meg mindenféle nasit, és egyebet, amit a nyaraláson a saját gyerektől nem sajnálsz, de mivel ott a másik, így annak is meg kell venni? Azért az 2 héten keresztül elég húzós tud lenni, és nyilván a kérdező sem azon problémázik, hogy a kis 5 éves unokaöccse is eszik egy szelet kenyeret reggel, meg szed a levesből.
2013. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!