Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
38%

" Sosem értettem az érvelést, hogy valaki nem nősül, mert egyszer ráfázott"


Mért nem lehet megérteni, hogy az emberek mások? Hogy van, akinek nem a házasság az életcélja?


Nő vagyok, igen, szeretném, ha elvenne a párom, DE ha egy olyan férfival lennék együtt, akiről a kezdetektől tudom, hogy ódzkodik a másodszorra nősüléstől, akkor eszembe nem jutna emiatt cseszegetni, mert ezzel együtt elfogadnám, HA SZERETEM!


Lehet, hogy te nem tudod elfogadni ezt kifogásként, de van ilyen! Lehet, hogy régimódi a fickó, lehet, hogy vallásos, lehet, hogy egyszerűen csalódott. Tökmindegy. Ha nem akar házasodni, akkor nem. És szerintem rohadtul igaza van, ha a kérdezőnek mindegy, csak vegyék már el, akkor hagyja el és vetesse el magát mással. Ugyanis egy ilyen helyzetben nem annak a félnek kellene segget csinálnia a szájából, akiről évekkel ezelőtt tudni lehetett, hogy nem fog házasodni, hanem a másik félnek illene ezt elfogadnia!

2013. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
55%

Jaj istenem... egy 35 éves nő, ne viselkedjen már így. Mintha csak egy asztalnál lévő ordítozó gyereket látnék két ki sírt szemmel.

Meg értem, hogy rosszul esik, de mégis mit vársz, mit tegyünk? Keressük fel a párodat és vegyük rá, hogy elvegyen? Ha ő nem akarja, akkor szerintem nem is fog soha. Egyébként meg menj el igenis a rokonok esküvőjére. Szerinted mit fognak gondolni, ha nem mész? De hát Te tudod...

Még megjegyezném, ha ennyire zavar az a tudat, hogy nem fog elvenni, keress mást és probléma megoldva.

2013. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

Szeretném megtudni milyen feleségnek lenni boldog lehessek,hogy én nekem is esküvőm van.

De 2 választásom van.

Szeretjük egymást ettől függetlenül és jól megvagyunk és úgy érzem ez csak egy pecsét lenne a boldog kapcsolatunkra ennyi semmi magamhoz való láncolás.

2013. máj. 25. 15:03
 34/74 A kérdező kommentje:
Ha fordított lenne a helyzet én megtenném érte ha őt ez tenni igazán boldoggá
2013. máj. 25. 15:05
 35/74 anonim ***** válasza:
65%

"Szeretném megtudni milyen feleségnek lenni"


Pont olyan, mint nem feleségnek lenni egy hosszútávú kapcsolatban. A házasság nem valami varázsszer, hogy attól minden rózsaszín cukormázba öltözik, és életetek végéig tökéletes marad. A házasság egy polgárjogi szerződés...

2013. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
30%
És ebben a helyzetben miért nem teszed meg azt, ami őt teszi boldoggá, és fogod be a szádat?
2013. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy vagy lépek vagy elfogadom más lehetőségem nincsen sajnos.

Arról nem beszélve a kedved rokon esküvője ügyében nagyon tud intézkedni szervezni izgulni együtt örülni velük és én meg ott állok,mint egy nagy semmi.Ezt sza. átélni aki nincs benne nem tudja milyen érzés.Úgy csinál mintha csak az Ő esküvője lenne

2013. máj. 25. 15:09
 38/74 A kérdező kommentje:
utolsó fogd be Te nem kell írni ha zavar a kérdés ennyi.
2013. máj. 25. 15:10
 39/74 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted csak akkor lehetsz boldog, ha feleség leszel?
2013. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
54%

És most az a másik hibája, hogy te egy féltékeny, önbizalomhiányos, rosszindulatú nő vagy, aki képtelen örülni más örömének "csakmer" neki ilyenje nem lehet?


Annyira rohadt óvodás ez a viselkedés, kb. mint a "nem megyek ma oviba, mert a Juli kapott rózsaszín pónilovat nekem meg nem vesznek a szüleim és ez olyan szar!!!!!!!!!!!!!!"

2013. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!