Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
68%

"Örülj hogy vagy párod aki szeret, ettől még lehetsz boldog! Jobb lenne ha elvenne de csak egy nyűg lenne neki az egész?"


Az azért elég gáz, ha valakinek nyűg elvenni azt, akit elvileg szeret.

S most nem egy 100 fős lagzira gondolok, hanem magára az esküvőre, ami lehet akár 10 fős is.

2013. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:
Na ez az nem a pénz a gond tudom egyszerűen nem akarja megadni amit szeretnék:(((De szeretem ettől függetlenül nem tudom elhagyni:(De lehet jobb lenne mert ez sem jó így sokáig:(Meg kinek kell majd egy 35 éves nő:((
2013. máj. 25. 14:39
 13/74 anonim ***** válasza:
74%
Simán csalódott a házasság intézményében és igen így nyűg neki, mert nem akarja. De attól még szeretheti.
2013. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Ebből tanulván soha nem szabad elvált emberrel kezdeni:(((
2013. máj. 25. 14:41
 15/74 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem értitek meg egymást. Kompromisszum; semmi banzáj csak anyakönyvvezető?
2013. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
Semmit még 2 tanus esküvőt sem szeretne azt mondta neki így jó ha nekem nem nem tud mit tenni menjek
2013. máj. 25. 14:46
 17/74 anonim ***** válasza:
80%

Nem csodálom, hogy 35 évesen már férjhez akarsz menni. Már csak az a kérdés, mi fontosabb, az esküvő vagy a párod. Ha te mindenképpen férjhez akarsz menni, akkor keress olyat, aki el akar venni vagy vedd rá a párod a kéttanús esküvőre.

Megértem, hogy pocsék lehet, amikor a 100. kedves rokon kérdezi, hogy miért nem mentél még férjhez...én sem mennék, ha ennyire rossz passzban lennék.

2013. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg ez az életcélod? A házasság? Ha ennyit nyafognál más már rég kidobott volna
2013. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
77%
Inkább gondolkodj el azon, hogy ha ennyire nem egyezik az elképzelésetek, akkor érdemes-e együtt maradni vele? Mert ez csak kifogás, hogy ő egyszer már volt nős... ez a férfi szerintem nem is szeret téged igazán.
2013. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Ha 2 ember tényleg szereti ember akkor ez nem lehetne kérdés mint ahogy párom rokonai körében is van.Ő más szerintem ezt élvezi,hogy nem adja meg nekem hisz semmibe nem kerülne.Ha ő szeretne esküvőt én nem belemennék csak boldognak lássam.
2013. máj. 25. 14:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!