Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:

Igen örökbe fogadhatna de nem teszi.

De ugyan olyan szitu.Neki is van ami nagyon fáj tudna ellene tenni mint én is, de nem teszi csak örlődik a fájdalomban.Semmi gond nincs míg szóba nem kerül a gyerek téma nála.Nálam is ez van csak itt a házasság dolog ami rossz ha feljön témaként.Mind a ketten megvagyunk ezek a témák nélkül élünk meg minden csak ha előkerül felborít mindent előjönnek a fájdalmak.

2013. máj. 27. 15:01
 72/74 anonim ***** válasza:
Akkor már bocs, de ő baja, hogy nem teszi, nagyon sok gyerek várna arra, hogy örökbe fogadják. Talán kicsit túl tenné magát a fájdalmon, ha segítene egy kicsinek. Ebben az esetben van mit tenni, nem a többi örömét elrontani és kerülni a gyerekes ismerősöket, mert a végén senki sem marad. Te meg dettó.
2013. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:

Te nem egészen vagy tisztában azzal, amit beszélsz.


Aki elfogadja a helyzetet, azt nem önti el a fájdalom, ha gyerekeket/esküvőt lát, hanem racionálisan beleverte a fejébe, hogy az ő életébe ez nem férhet bele. Aki szenved a fájdalomtól más boldogsága láttán az nem elfogadta, hanem őrlődik magában, és mindemellé még rosszindulatú is.


Pl.: én egy olyan országban élek, ahol sosem akartam (teljesen más terveim voltak), de elfogadtam, belenyugodtam, hogy vagy ez + boldog családi élet és a párom, vagy a terveim és az egyedüllét, vagy a boldogság mással. A páromat választottam. Nem vergődök, hogy utálom az országot és a nyelvet, hanem megpróbálom látni a jó oldalát és boldog lenni itt. Vannak olyan ismerőseim, akik abba az országba költöztek, ahova én szerettem volna, mégsem irigykedem rájuk és gyűlölködöm, mint te, hanem gratulálok és szívből örülök, hogy nekik összejött.


A te esetedben: ha elfogadtad volna, hogy a párod nem vesz el, akkor megpróbálnád a jó oldalát látni: szeret, veled akar lenni, veled tervezi az életét, és mindemellett nem lennél megkeseredett, irigy mások örömére.

2013. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:
Most már ott tartunk,hogy zsarol ha nem megyek el vele menjek el:(
2013. jún. 6. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!