Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
55%
Akkor maradj otthon és bizonyítsd, hogy milyen hisztis és gyerekes vagy. Egyszer megunja, hogy ilyen vagy és keres olyat akinek elég, hogy "csak" élettárs lehet.
2013. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem értitek mert lehet épp feleségek vagytok már vagy épp nem akartok.Ezt az érti, aki szeretne feleség lenni de a szerelme nem adja meg neki.És elfogadtam nem akar nősülni hisz azért vagyok vele még mindig, de fáj és igen más míg boldog, készül a nagy napra én nem mert hát ugye párom máshogy látja ezt és megfoszt ettől.Kivel akarjam ezt megvalósítani ha nem a szerelmemmel
2013. máj. 25. 15:16
 43/74 anonim ***** válasza:
73%
És elfogadtam nem akar nősülni - Nem fogadtad el, mert duzzogsz, meg hisztizel!
2013. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
De elfogadtam de beletörődni sosem lehet abba sem,hogy nem akar babát
2013. máj. 25. 15:21
 45/74 anonim ***** válasza:
84%
Te fosztottad meg ettől MAGADAT, amikor egy olyan emberrel kezdtél kapcsolatot, aki nem akart házasságot. Ezen nincs mit ragozni. Nőj fel és fogadd el a tetteid következményét. Gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy vele járj?
2013. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
gyereket se akar?
2013. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem, hogy miért fáj neked mások boldogsága??? Ha te lovad megdöglött, dögöljön a másé is!? Kérdezem!
2013. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

Mikor megismertem azt mondta korasi még házasság baba dologról beszélni ráérünk még ezzel.Aztán eltelt 1-2 év és újra előjött ez akkor már megmondta őszintén,hogy soha nem akarja ezeket.Kérdeztem tőle akkor miért nem mondta meg ezt anno?Azt mondta közben így alakult.

Nem akar babát mert ő nyugis életet él nem fér már bele az életébe

2013. máj. 25. 15:25
 49/74 A kérdező kommentje:
Ez olyan valakinek nem lehet sajnos babája de el kell másét nézni társaságban annál nagyobb fájdalom nincs:((
2013. máj. 25. 15:26
 50/74 anonim ***** válasza:
8 éve vagytok együtt? És 6-7év után került szóba a gyerek? Átbaszott, nem akart sose, a "még nem tudom" "még ne beszéljünk róla" csak terelés volt, mert most már úgysem lépsz le mellőle.
2013. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!