Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 wiWell ***** válasza:
100%

Na szóval a helyzet a kovetkezo: benne vagy egy nem túl jó kapcsolatban, ahol az van amit a pasi akar, ha nem tetszik akkor mehetsz amerre látsz. A házasság ezt a kapcsolatot nem fogja helyrehozni, és persze a gyerek sem, a gyerek csak még jobban felszínre hozná a hiányosságokat. Én a helyedben lelépnék mellole, és nem azt ragoznám, hogy kinek kell egy 35 éves no... inkább egyedul mint egy olyannal akit nem érdekelnek az érzéseim és én magam sem.

Tedd meg ezt a lépést magadért, mert így egyikotok sem lesz elégedett. Szerintem neked késobb sokkal jobban fog hiányozni a gyerek, mint a házasságlevél és ot fogod okolni, mert nem élhetted meg az anyaság érzését, de akkor már késo lesz.

Szereted, szereted, de nem vagy boldog mellette. Mondd el mit szeretsz benne, mert eddig csak a rosszat hallottuk.

2013. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
Szegénykém!Itt nemigen kell jóindulatot várni az emberektől.Nem ismernek téged,párodat sem,és csak az írásod alapján tudnak ítélkezni,miután más perspektíva itt ugyebár nincs.Senki nem gondol bele,hogy ez a "rinyásnak" tituál nő nincsen könnyű helyzetben.Egy kívülálló k.rvára könnyen mondja azt,hogy hagyd el a francba,meg sem érdemel...Tudjátok mi 8 év?Ugyanakkor ténylegesen mérlegelned kell.El tudom képzelni,hogy alapvetően jó a kapcsolatotok,de most ez az egész "esküvősdi" felerősítette benned a rossz érzéseket,és most túlságosan borúsnak látod a kapcsolatodat,plusz még rá is tesznek itt egy lapáttal,hogy más már rég elhagyta volna.(nyilván,mert nem ő húzott le 8 évet a pároddal ezt jegyezd meg)A házasság az hagyján,de a bébi?Az durva,hogy később közölte veled terveit,és ezt jó lenne vele tisztázni.Sajnos neked kell átgondolnod.
2013. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:

Igen akik csak úgy osztják az észt nincsenek ilyen helyzetben.Igen nem nagyon zavar már ez az esküvő dolog meg a baba de mikor akárhányszor találkozunk a rokonnal párom állandóan kérdezi na ,hogy áll az esküvő mikor jön a pici mi lesz az esküvőn,hogy lesz...És ez rossz saját esküvőnkért ne aggódik de másért igen és akár hányszor találkozunk velük állandóan ez a téma és rossz.

Ha nem beszélnek róla nem rossz de ha mindig ez a téma akkor már igen.Páromnak mondtam is,úgy izgulsz mintha te esküvőd lenne erre ő:á nem csak érdeklődöm de mondom heti rendszerességgel??

2013. máj. 27. 08:39
 64/74 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező: akik osztják az észt, azok nem hogy nincsenek benne ebben a helyzetben, de veled ellentétben agyilag túlléptek már az ötéves szinten, és képesek elfogadni, hogy ha valamiről évek óta meg van beszélve, hogy nem lesz, akkor nem lesz, vagy lelépnek, ha ezt képtelenek elfogadni. Mindemellett pedig nem viselkednek féltékeny kislányok módjára, hogy ha nekik nem lehet, akkor másnak se legyen már jó.
2013. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam,hogy nem tudom elfogadni csak az a s.ar,hogy esküvőkre kell mennem mikor én nem szeretnék nem szeretném ezt a sebet piszkálni de párom mindig felnyitja.

Semmi gond nincs ha nem kerül állandóan témaként az összejövetelekkor és csak szinte ezt lehet hallani igen akkor rossz és előjönnek az érzések amúgy nem .Beletörődni nem lehet csak együtt élni ezzel.

Megint mondom aki feleség vagy férj ezt nem tudja nem éli át.

Nem,hogy feledésbe merülne ez a téma most már szinte heti rendszerességel van és már rossz.Legyenek boldogok nem érdekel csak engem hagyjanak békén.

2013. máj. 27. 11:31
 66/74 anonim ***** válasza:
Vagy nem mész, vagy felveszed a vigyort és kész. Ne rontsd el a savanyú képeddel mások örömét!
2013. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te nem vagy teljesen százas odabenn, az biztos :S


Két választásod van a jövőre nézve: elfogadod, hogy a párod nem fog elvenni, és ennek tudatában eltemeted a gyerekes hisztimániádat és megpróbálasz vele boldogan élni


VAGY


Elhagyod, mert neked fontosabb maga a házasság ténye. Aztán vagy találsz valakit, aki tényleg elvesz, és talán boldog is leszel vele vagy nem találsz senki, vagy nem is leszel boldog azzal sem, akit találsz.


Állandóan hangoztatod, hogy te elfogadtad, de azért fáj, meg ő mekkora szemét, hogy ezt nem látja, meg nem enged neked, stb.


Értsd már meg: ugyanakkora parasztok vagytok egymással. A párod viszont már döntött: neki fontosabb a saját makacssága, mint te (erre utal a ha házasság kell, keresd másnál). Innentől kezdve csak rajtad múlik.


Azt viszont ne hangoztasd már, hogy neki minek fájna elvennie. Neked mit fájna végre elhallgatni és beletörődni? Neki sem kisebb áldozat téged elvennie az akarata ellenére, mint neked az, hogy az akaratod ellenére ő nem vesz el. Értem, hogy te ezt szeretnéd, így az ő áldozatát kisebbnek látnád, de ez ettől még nem így van. Mindkettőtöknek egyforma nehéz a helyzet.


Az is biztos, hogy el sem fogadtad, mert ha így lenne, nem vernéd a hisztit,hanem szépen elmennél, és örülnél más örömének, ami egyébként a tiédtől abszolút független dolog. De nem, te rosszakaró, hisztis nőszemély vagy, aki képtelen vele megbékélni, hogy nem érvényesül az ő akarata...

2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:

Tudod ez olyan aki többször elvetélt majd végül közlik a nővel ,hogy nem lehet babája saját.Mit tesz él úgy ahogy nem fogad örökbe de fáj neki és akárhányszor gyereket lát előjön a fájdalma elfogadta a helyzetet de akár hányszor csak babáról beszélnek körülötte sír:(

Egyik ismerősöm és csak példának hoztam ugyan ami ami nálam van.Ő is tudna ellene tenni de nem tesz csak a gyerekesek kerüljék őt jó messzire.És ez nyafogás?Nem.

Nem ment el barátnője babájának születésére nem látogatja mert fáj neki.Aki ezek után sem érti mit mondott sajnálom.

2013. máj. 27. 14:47
 69/74 anonim ***** válasza:

Azért az elvetélést ne hasonlítgassuk már a házassághoz!


Így, hogy együtt éltek is megvan mindened, amit egy házasság adhat, csak a buli nincs.


Ez kb. olyan, mintha többszöri elvetélés után mégis lehetne gyereke béranya által, és azon hisztizne, hogy de ő maga nem szülhetett és ezért utálná maga körül az összes nőt, aki meg igen.


Nagyon rossz hasonlatot vontál!

2013. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Örökbe fogadhatna
2013. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!