Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom nem akar...

Mit tegyek? Párom nem akar esküvőt de esküvőre sincs kedvem menni a rokonokéra.

Figyelt kérdés
annyira fáj nekem,hogy nem vesz el de közben más esküvőjén jópofizzak és ez nem megy.Azt mondta párom ettől függetlenül menjek el.Szerintetek?Annyira rossz,hogy már sírok mikor mást boldognak látok én meg:(((
2013. máj. 25. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
35%
Ő más szerintem ezt élvezi,hogy nem adja meg nekem - Akkor te most mazochista vagy?
2013. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
73%

De kérdező, te mi a ráknak vergődsz itt, hogy a párod nem vesz el? Nem tudtad róla, mikor összejöttél vele, hogy volt már házas és nem akar megint házasságot?


Fogadok, hogy de...

2013. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
Nem de nem nagyon izgatja mit szeretnék mi fáj nekem akkor mit lehet erre mondani?Hidegen hagyja akkor így mondom
2013. máj. 25. 14:52
 24/74 anonim ***** válasza:
25%
Ja már rögtön leszar, mert nem vesz el...
2013. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
29%
De b*szki téged sem érdekel, hogy ő mit szeretne, akkor őt mért érdekelje, hogy te mit?
2013. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
80%

Akkor csak az a verzió marad - a szenvedésen kívül - hogy elhagyod. Sosem értettem az érvelést, hogy valaki nem nősül, mert egyszer ráfázott. Ja, de a jelenlegi párja nem az ex, tehát meg kéne adni a tiszta lapot neki is.

És megalázó szűkolni azért, hogy elvegyen. Keress olyat, aki bolond lenne nem elvenni.

Én harmincnyolc vagyok, és nem tudom, mennyi az esélyem még, de nem szeretnék olyat, aki így bánik velem.

2013. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Hát 8 éve vagyunk együtt szerintem ez már nem lehet akkora akadály ennyi idő után főleg,hogy ingyen is lenne
2013. máj. 25. 14:57
 28/74 anonim ***** válasza:
74%
25-ösnek van igaza! Egyikőtök se veszi figyelembe mit akar másik!
2013. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
45%

"Ő más szerintem ezt élvezi,hogy nem adja meg nekem" ha ilyeneket gondolsz a párodról, akkor szerintem óriási baj van a kapcsolatotokkal, és nem feltétlenül az esküvő miatt. Kicsit úgy érzem, hogy a házassággal akarnád magadhoz láncolni, sőt akár magadnak is bizonyítani azt, hogy ti tényleg boldog pár vagytok. Nézz őszintén magadba, és tedd fel a kérdést: ha elvenne, akkor megoldódnának a problémák?

Én úgy érzem, hogy ha két ember szereti egymást és boldog együtt, akkor tudnak kompromisszumot találni egy ilyen kérdésben. Ha a párom ésszerű magyarázatot adna rá, hogy miért nem akar elvenni, akkor én elfogadnám a döntését. Neked van racionális magyarázatod arra, hogy miért kell MINDENKÉPPEN elvennie a párodnak téged? Azon kívül, hogy "csak"...

2013. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

Valakinek engedni kell és az én vagyok:(Elfogadtam,hogy nem vesz el de fáj nagyon ezt tudja.Mikor mondtam neki neki akarok esküvőre menni azt mondta pedig mennem kell.

De semmi kedvem:(

2013. máj. 25. 15:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!