Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen bezavart! Mi van velem?

Teljesen bezavart! Mi van velem?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy kicsit hosszú lesz,előre bocsi érte.


Párommal 6éve vagyunk együtt,ő 25éves(fiú),én 21.

1.5éve lakunk együtt...sajnos anyóséknál,ami már sok konfliktus okozója,ráadásul nem igazán hajlandó elköltözni(mondván,hogy minek fizetne albérletet,mikor ott a nagy ház).Ez az egyik probléma.A másik az,hogy 15voltam,amikor összejöttünk és azóta ugye csak vele vagyok és nem volt más pasi rajta kívül nekem soha.Mostanában viszont nagyon elhanyagol,nem foglalkozik velem és gyakorlatilag úgy érzem,hogy megszokásból van velem,meg azért,hogy mindent megcsinálok neki/helyette és minek tegyen bármit is,mivel ott vagyok neki és úgy van vele,ott is maradok.(gondolom)


VISZONT!!!!

A munkahelyemen van egy srác egy ideje,akire mostanába kezdtem felfigyelni.Kedves,aranyos és odafigyel rám.

Tegnap tudtunk egy picit beszélgetni és hát a dolog kölcsönös...úgy nem is tudom...izzik a levegő köztünk...vagy hogy mondják ezt...

Nagyon tetszik és mondta,hogy én is neki.


Soha nem volt még ilyen velem,hogy mióta a párommal vagyok,hogy valaki megtetszen.Nem tudom hova tenni ezt az érzést.

Persze megbeszéltük a dolgot,tudja,hogy párom van,így természetesen nem lesz semmi se felőle,se felőlem...majd az idő eldönti...mondta ő és gondolom én.

De ez mennyi idő?Vagy csak azért jön be,mert törődik velem?Egyész nap rajta jár az eszem,ha ott van,ha nincs.Ha a szemembe néz elolvadok.Nem tudom mi ez,még sosem éreztem így.

Igazából azt sem tudom,mit akarok kérdezni.Jól esett kiírni magamból,de aki esetleg volt már így,megírná,mi lett?

Persze mindenki véleményét szívesen fogadnám!

Köszönöm!!!!Puszi Nektek!



2013. máj. 31. 17:34
1 2 3
 11/23 Nikol.T. válasza:
100%

... Ő SZERETNÉ! (Bocs, az előző levél véletlenül ment el még a befejezése előtt!)

Vagyis neki is meg kell élnie a veszteséget, ill. azt, hogy nem úgy történnek a dolgok, ahogy Ő AKARJA, különben lehetetlen, hogy egy puszta fogadkozás beivódott módosítást, eredményezzen, hiszen egyszerűen neki NEM ÉRDEKE. (Ahogy írtad: neki minden így jó!)

Vagyis:

1. Vagy elmondod neki, hogy tetszik egy másik srác, és bizonytalan lettél, hiszen ő mennyivel inkább rád figyel! -Itt vagy kidob, és ezzel megoldja a gondod, vagy az elvesztés lehetősége megrémíti, és összekapja magát!)

2. Vagy egyszerűen elmondod neki, hogy ezt ennyi potya ígéret és nulla változás után már nem tudod tolerálni, és költözz el! - Ekkor vagy már azt nem hagyja, hogy elköltözz (de ha nem teszed, félő, hogy a változása megint csak időszakos lesz), vagy ha hagyja, akkor néhány hét múlva (az újdonság varázs után ekkorra megélve a magányt és az elvesztésed) mindent meg fog tenni azért, hogy visszakapjon! (Hozzá teszem: EZ A LEGVALÓSZÍNŰBB! - Bár ezután a változás még mindig lehet, hogy csak néhány hétig fog tartani, ha ugyanabban a formában visszakap, mint most!)

3. Vagy beletörődik, hogy elhagytad, és tovább lép - így szintén megoldódna a gondod. De ez a legkevésbé valószínű.


Tehát a javaslatom:

Mivel magától nem fog változni, muszáj lesz elhagynod. Ezután kb. 10%-ra veheted, hogy max.(!) néhány héten belül ő lesz veled a legkedvesebb és legaranyosabb ember, és mindent meg fog tenni azért, hogy visszakapjon. te pedig ez alatt az idő alatt eldöntheted, hogy az új fiúnak adsz-e esélyt legalább egy találkára, és azt is megérezheted ekkor, hogy az új fiú mennyire tehetne boldoggá, ill. a párod elvesztése szomorúvá. S mivel a lányok a szerelmi-vesztést az első 1-2 hétben vagy "szívszakadásig" megélik, vagy rövid úton gyógyír a "más karjában felejteni könnyebb" állapot, így - mire a "párod észhez tér" - már tudni fogod, hogy ugyanúgy szereted-e még, és minden esélyt megadsz neki, vagy rájössz (ha van mire rájönni), hogy mással talán boldogabb is lehetsz.


...Bocs, a sok elírási hibáért. :-/


Kívánok minden jót!

2013. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Nikol.T. válasza:
100%

...Bocs! Ahogy fentebb jeleztem - elírás miatt javítandó!

Nem 10, hanem 100%-ra veheted,hogy max.(!) néhány héten belül ő lesz veled a legkedvesebb és legaranyosabb ember, és mindent meg fog tenni azért, hogy visszakapjon.

2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Isteni jelnek tekinteném a srácot és otthagynám a jelenlegit.

Hajrá!

2013. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Èn pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok....23 éves vok a párom 29.mi 2éve vagyunk együtt a párommal és másfél éve lakunk együtt náluk....

Az elején minden szuper volt aztán engem is elhanyagolt.Nem egyszer próbáltam vele beszélni erről de hiába.Egy két napig foglalkozott velem aztán nem.Szex is csak havi egyszer volt...

Aztán a munkahelyemen összemelegedtünk az egyik sráccal....ugyanazt érzem,mint Te és mivel én a páromat már nem úgy szeretem ahogy kéne,jövő héten vasárnap hazaköltözöm.

Gondold végig,szereted e,ha nem,akkor felesleges ott maradnod,hisz fiatal vagy!

2013. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Szia!

Történt valami a sráccal,vagy csak amit írtál,mert ha igen akkor nem tudom minek írtad ki ezt!Vagy megbántad?

Mennyi ideje figyeltél fel rá,és amikor észrevetted,hogy kölcsönös,Te közelettél,vagy a srác?

2013. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
WTF =) Csináld azt, ami neked a legjobb, a többit meg magasról sz.rd le =) Nem kell túlbonyolítani, srác nem foglalkozik veled, hagyd ott, másik foglalkozik veled, legyetek egy pár, aztán meglátjátok, ha működik jó, ha nem, keress tovább...
2013. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én 25 éves nő vagyok, és én is hasonló helyzetben vagyok.

Már lassan 2,5 éve együtt élek a barátommal és a szüleivel, és hiába érzem azt, hogy mi ketten jól megvagyunk, valami nem teljesen oké.

Leginkább a szülei mérgezik afféle apróságokkal a kapcsolatunkat, mert engem nem igazán szeretnek, pedig én mindent megtettem, hogy elfogadjanak, de már belefáradtam ebbe a megfelelési kényszerbe.

Ellaposodott a kapcsolatunk, és úgy éreztem, hogy vegetálok, és vártam, jöjjön valaki, aki miatt érdemes változtatni.

Időnként volt, hogy flörtöltem más férfiakkal, de soha nem tudnám megcsalni a barátomat, annyira azért tisztelem.


Most nemrégen viszont van egy férfi a munkahelyemen, aki nagyon kedves velem, szoktunk beszélgetni mindenféléről, kérdezi mindig, hogy vagyok, hogy telt a napom, mit csináltam tegnap, ilyenek, és magától.

Szóval figyel rám, és ez olyan jól esik.

Néha megsimogatja a vállam, és az is olyan jó érzés tőle, ahogy pedig a szemembe néz, mintha azt látnám benne, hogy én is tetszem neki.

Nem tudom, és nem is merném megkérdezni tőle.

Ő nem tudja, hogy nálam mi a helyzet a párkapcsolat téren, csak annyit tud, hogy élettársam van.

Én is csak annyit tudok róla, hogy neki is már élettársa van, hogy mi a helyzet kettőjükkel, azt nem.


Szóval kedves kérdező, szerintem ne vesztegesd az idődet, még fiatal vagy, és merd meglépni ezt.

Bátraké a szerencse, és hidd el, a mostani kapcsolatodnál, még az is jobb, hogyha egyedülálló, vonzó szingli vagy.

(Persze, hogyha a másik srác mégsem jönne be)

Ne félj változtatni. :)

16 voltam, mikor az első barátommal összejöttem, akivel 5 évig voltam, abból pedig 2,5 évet együtt éltem vele.

21 évesen a tiédhez hasonló okok miatt elhagytam, és hazaköltöztem.

Azt hittem, hogy belehalok, mert annyira fájt, de aztán ez idővel elmúlt.

És most, így évek múltával biztosan kijelenthetem, hogy az a szakítás volt életem egyik legjobb döntése. :)


Bocsi, ha hosszú lett, és nyugodtan írhatsz üzenetet, ha beszélgetni szeretnél. :)

2013. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ha már ilyeneket írsz ki,szerintem akkor már Te eldöntötted magadba,hogy mit akarsz!Vagy csak azért írtad ki,hogy tudd jól döntöttél-e?

A srácot választottad?

2013. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Sikerült döntened?
2013. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Le kell ülnöd a pároddal, hogy elmeséld neki, mi az, ami bánt Téged. Ez legyen az első. Igen, valószínűleg azért figyeltél fel a másik fiatalemberre, mert elhanyagolva érzed magad. Óvatos legyél az ilyen "vonzalmakkal", mert lehet, hogy két szék között a pad alá esel. És úgy vettem ki, hogy végül is szereted a férjedet.
2013. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!