Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen bezavart! Mi van velem?

Teljesen bezavart! Mi van velem?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy kicsit hosszú lesz,előre bocsi érte.


Párommal 6éve vagyunk együtt,ő 25éves(fiú),én 21.

1.5éve lakunk együtt...sajnos anyóséknál,ami már sok konfliktus okozója,ráadásul nem igazán hajlandó elköltözni(mondván,hogy minek fizetne albérletet,mikor ott a nagy ház).Ez az egyik probléma.A másik az,hogy 15voltam,amikor összejöttünk és azóta ugye csak vele vagyok és nem volt más pasi rajta kívül nekem soha.Mostanában viszont nagyon elhanyagol,nem foglalkozik velem és gyakorlatilag úgy érzem,hogy megszokásból van velem,meg azért,hogy mindent megcsinálok neki/helyette és minek tegyen bármit is,mivel ott vagyok neki és úgy van vele,ott is maradok.(gondolom)


VISZONT!!!!

A munkahelyemen van egy srác egy ideje,akire mostanába kezdtem felfigyelni.Kedves,aranyos és odafigyel rám.

Tegnap tudtunk egy picit beszélgetni és hát a dolog kölcsönös...úgy nem is tudom...izzik a levegő köztünk...vagy hogy mondják ezt...

Nagyon tetszik és mondta,hogy én is neki.


Soha nem volt még ilyen velem,hogy mióta a párommal vagyok,hogy valaki megtetszen.Nem tudom hova tenni ezt az érzést.

Persze megbeszéltük a dolgot,tudja,hogy párom van,így természetesen nem lesz semmi se felőle,se felőlem...majd az idő eldönti...mondta ő és gondolom én.

De ez mennyi idő?Vagy csak azért jön be,mert törődik velem?Egyész nap rajta jár az eszem,ha ott van,ha nincs.Ha a szemembe néz elolvadok.Nem tudom mi ez,még sosem éreztem így.

Igazából azt sem tudom,mit akarok kérdezni.Jól esett kiírni magamból,de aki esetleg volt már így,megírná,mi lett?

Persze mindenki véleményét szívesen fogadnám!

Köszönöm!!!!Puszi Nektek!



2013. máj. 31. 17:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na igen,vigyázz azért,mert igaz én is ott hagytam az exemet a másikért és miután otthagytam,már nem is érdekeltem annyira,amennyire hittem...szóval és most a pad alá kerültem :D Csak óvatosan!Ha ott is hagyod a mostani,ne ugorj bele egyből az újba,ismerd ki,és kiderül érdekled e igazán.
2013. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem helyes dolog, ha az egyik pasi karjaiból egyből a másikéba omolsz. Én a helyedben átértékelném a jelenlegi kapcsolatodat: pozitív, negatív dolgait. Akarsz-e ezen változtatni, akarod-e megmenteni, szerelmes vagy-e? Ha igen, akkor kész tények elé állítanám a párodat, hogy döntse el, tényleg akar-e dolgozni tovább a kapcsolatotokon vagy sem. Elköltözés, törődés, programok, kedvesség stb. Minderre időkorlátot tenni (pl 3-4 hónapon belül). Ha nem váltja be az ígéreteit akkor egyértelmű, hogy ismét csak hitegetett. Innentől véget vetnék neki.

A másik fiú pedig vagy megvárja ezt, vagy továbbáll. De semmiképpen ne miatta lépj ki a kapcsolatodból, mert könnyen lehet hogy az első izgalmas fellángolás után ugyanúgy jársz mint az előzővel. Elsősorban a saját érzéseidet, lelkedet, önbizalmadat tedd rendbe.

2013. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia!

Ha az én barátnőm lennél,és ha ezt velem csináltad volna,addig a percig tartott volna a kapcsolatunk,amíg meg nem tudom!!!Nem tudom,hogy döntöttél,de undorító vagy!Ha ezt érezted,már régóta,és ha nem változott,akkor már nincs miről beszélni!!!Csak abban az esetben maradnak az emberek olyannal,akit nem szeretnek,ha csak kihasználják a másikat valami véget!És szerintem nálad ez van,mert ha nem ez lenne,nem írkálnál ilyeneket!!!

2013. aug. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!