Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit lépne? Én értem félre?

Ki mit lépne? Én értem félre?

Figyelt kérdés

Barátom hétfőn szóbelizik szakmából.

Szerdán találkoztunk utoljára, tegnap este beszéltünk neten,és mondta hogy tegnap délelőtt tanult, ma pedig anyujával megy egy rendezvényre. Mosolyogva megkérdezte, hogy lenne-e kedvem elkísérni. Akkor boldogan igent mondtam, mondta hogy aludjak nála, ha van kedvem.

Meg mondta hogy jövőhéten szombaton lesz egy sportesemény, amin részt vesz, és szeretné ha elkísérném, ha van kedvem.

Este még azt mondta, hogy szeretné ha vasárnap is nála aludnék, ő hétfőn hajnalban kel, de a szóbeli hamar lemegy, maradhatok náluk, addig max. elvagyok otthon anyujával, utána hazajön és folytatjuk a napot, végül nem tudtam dönteni, és nem maradtunk biztosban.


Este még felhívtam, hogy akkor hogy legyen, azt mondta "a szombati (mai) rendezvény estig, tart aludj itt, a hétvégét nemtudom, mint mondtam nekem hétfőn vizsga (szünet) de itt alhatsz" Meg kiderült vagyis kérdezte, hogy baj-e ha a sport eseményen én is segítenék picit, fotóznék stb.


2 dolog is rosszul esett: 1.a telefonban már bizonytalan volt a hétvége további része miatt... a 2. hogy most akkor csak azért hív a sportra, hogy segítsek..vagy nem értem. ez tökre elbizonytalanított, szóval este küldtem neki egy smst, hogy ma mgésem megyek. Nem értette. Tegnap még 2x hívott, mg ma reggel is küldött smst, hogy reméli meggondoltam magam, szívesen lát, örülne ha mennék.


De úg yérzm nem is akar velem lenni, a mai rendezvényre is csak udvariasságból hívott... egyfolytában ez kattog a fejemben, meg hogy igaziból nem is vágyik rám, csak szokásból hí el magához.

4hónapja járunk.


Én értem csak félre...vagy most ez mi...


2013. jún. 1. 08:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a hosszú irományt.


Ismerem a szüleit, ezáltal szerintem sokat le lehet szűrni a "gyerekekből" is.

A szülei kedvesek, családcentrikusak, szerető szívűek, jólelkűek, lekiismeretesek.


Barátomról azt tudom nyilatkozni, hogy kevésszer bántott meg az elmúlt hónapok alatt, láttam már miattam sírni, és láttam már miattam szomorúnak.

Nem egy "felszedem a legjobb nőt csávó" én vagyok neki az első barátnője,akibe szerelmes, annak ellenére hogy 22éves. velem veszítette el...


Imádja a családját, fontosak neki a szülei, voltam már 1-2 családi ebéden és látom, hogy szereti és tiszteli a szüleit. Kedves az ismerőseivel, lelkiismeretes, önzetlen, segítőkész., mert ezt látta otthon.


A szülei úgy nevelik a mai napig, hogyha problémánk van beszéljük meg, ne bántson meg, legyen romantikus, mert az kell. Ezeket főleg az anyukája mondja neki, akivel nagyon bírjuk egymást.


Amit észrevettem, kicsit félénk, gátlásos, picit olykor zárkózott, főleg ha az érzéseiről van szó, olykor meg totál kifakad és mondja a szépet, meg amiket irántam érez.

Eddig egyszer sem volt velem önző, vagy bunkó, nem bántott meg, nem hazudott sosem nekem, bármi volt megbeszéltük.


Én az ellentéte vagyok, lány létemre nem tudom kimutatni az érzéseimet, nem vagyok mászós, nem beszélek a szeretetről. Apukámtól örököltem, ő nagy rideg, tartózkodó ember.


Barátom mondta, hogy örülne ha olykor többet bújnék , többet híván stb, de félek mert félek hogy ráakaszkodom és rámun.

2013. jún. 1. 08:52
 12/25 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha otthon ücsörögsz és siránkozol, sohasem tudod meg, hogy mit érez irántad. Menj el, szórakozzatok, ismerkedjetek és lassan a kép is kitisztul. Ne mérgezd a kapcsolatotokat már az elején képzelgéssel, hisztivel, idő kell ahhoz, hogy kiismerjétek egymást. Megszokásról ráérsz 10-év házasság után beszélni.:D
2013. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

amugy amikor együtt vagyunk szeretget, ölelget, ha látja hogy szomorú vagyok megvigasztal stbstb.


Csak félek, hogy unalmas leszek számára, és elmúlik az érdeklődése irántam. Mindig mondom neki, hogy szívesen vagyok vele, de nem akarom zavarni, meg nem akarom hogy rám unjon. ezt sosem érti, és mondta hogy ez már kezdi zavarni... ezelőtt sosem kattogtam ezen, de minél jobban szeretem, annál jobban félek ezektől.

2013. jún. 1. 08:59
 14/25 A kérdező kommentje:

május elsején képes volt felutazni azért, hogy este állítson nekem májusfát :) mindezt titokban, mert megbeszélte ezt apummal, és beszervezte az elterelő hadműveletet, szóval totál meglepi volt, csak a hazaúton bukott le, miközben telóztunk mert nem tudott hazudni :D


olykor úgy érzem szeretnék jobban nő lenni, szeretném magam különlegesnek érezni nála, szeretném ha harcolna és teperne értem.

2013. jún. 1. 09:01
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

mit teperjen még jobban? És te mit teszel azért, hogy teperjen utánad?

Nőj már fel kislány! Nem te vagy a királylány és a pasid nem a szőke herceg fehér lovon! Hanem ember,akinek olykor a saját életét kell egyengetnie!

Ha már 4 hónap után vinnyogsz, mi lesz 10 év múlva...???????

Javasolnám, hogy foglalkozz többet te is a saját életeddel, mert ha a pasi lepattint, kezdened kéne magaddal valamit! Plusz nem agyalnál hülyeségeken!

2013. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN mekkora hiszti :D Nem teper érted, de állított neked májusfát szegény kislány, hogy elhanyagolják!


Na idefigyelj. Felhívod, bocsánatot kérsz, elmész vele szórakozni, és végre abbahagyod ezt a baromságot. Nem tudom mi bajod, de olyan vagy mint egy kapcsolati analfabéta.


Írod, hogy folyton ölelget, szeretget, de félénk. Tudod miért volt olyan a hangja amilyen? Mert te nem mutatod ki az érzelmeid, és FÉLT, hogy visszautasítod. Azért volt bizonytalan a hangja, mert te bizonytalanítottad el! Tessék felhívni és nem ilyennek lenni. Szerintem neki is jólesne ha tepernének kicsit érte, mert mi vagy te a kapcsolatban a felsőbb rendű, hogy érted folyamatosan teperni kell? Bocs, de baromira felhúztál.

2013. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért volt bizonytalan, mert a ku.rva nagy elvárásaidnak akarna megfelelni, de neked még ez sem jó...
2013. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

észhez térítettetek itt mindannyian! szóval, köszönöm nektek!!


Döntöttem: összepakoltam az alvós cuccaimat, mindenesetre beraktam több napra ruhát, és délután elmegyek hozzá, meglepiből, ha már korábban szóvá tette, hogy örülne ha egyszer hazajönne és ott ülnék nálunk csak úgy meglepiből.

Szóval beállítok hozzá d.u., szerintem a reakciójából simán lefogom tudni szűrni, hogy mit érez.

2013. jún. 1. 09:28
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha igy haladsz elveszited a barátod,ezt garantálom.Holnap felteszel ugyanilyen jellegű kérdést?mert tegnap is tettél fel vele kapcsolatban.
2013. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mennyire hisztis vagy. Komolyan csodálom szerencsétlen srácot, hogy még kitart melletted...
2013. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!