Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit lépne? Én értem félre?

Ki mit lépne? Én értem félre?

Figyelt kérdés

Barátom hétfőn szóbelizik szakmából.

Szerdán találkoztunk utoljára, tegnap este beszéltünk neten,és mondta hogy tegnap délelőtt tanult, ma pedig anyujával megy egy rendezvényre. Mosolyogva megkérdezte, hogy lenne-e kedvem elkísérni. Akkor boldogan igent mondtam, mondta hogy aludjak nála, ha van kedvem.

Meg mondta hogy jövőhéten szombaton lesz egy sportesemény, amin részt vesz, és szeretné ha elkísérném, ha van kedvem.

Este még azt mondta, hogy szeretné ha vasárnap is nála aludnék, ő hétfőn hajnalban kel, de a szóbeli hamar lemegy, maradhatok náluk, addig max. elvagyok otthon anyujával, utána hazajön és folytatjuk a napot, végül nem tudtam dönteni, és nem maradtunk biztosban.


Este még felhívtam, hogy akkor hogy legyen, azt mondta "a szombati (mai) rendezvény estig, tart aludj itt, a hétvégét nemtudom, mint mondtam nekem hétfőn vizsga (szünet) de itt alhatsz" Meg kiderült vagyis kérdezte, hogy baj-e ha a sport eseményen én is segítenék picit, fotóznék stb.


2 dolog is rosszul esett: 1.a telefonban már bizonytalan volt a hétvége további része miatt... a 2. hogy most akkor csak azért hív a sportra, hogy segítsek..vagy nem értem. ez tökre elbizonytalanított, szóval este küldtem neki egy smst, hogy ma mgésem megyek. Nem értette. Tegnap még 2x hívott, mg ma reggel is küldött smst, hogy reméli meggondoltam magam, szívesen lát, örülne ha mennék.


De úg yérzm nem is akar velem lenni, a mai rendezvényre is csak udvariasságból hívott... egyfolytában ez kattog a fejemben, meg hogy igaziból nem is vágyik rám, csak szokásból hí el magához.

4hónapja járunk.


Én értem csak félre...vagy most ez mi...


2013. jún. 1. 08:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ehhez képest az én párom egy gyfaszalat nem tesz odébb!! Add nekem a pasidat....
2013. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Azta :O Ilyen durva hisztit a semmiről rég olvastam b@szki :O
2013. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsó:))
2013. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Salx Narval ***** válasza:
Azért én odaszólnék, hogy megyek.:D Most ugye nem számít rád, lehet, hogy a programját is e szerint alakította. Betoppansz, neki pedig esetleg le kell mondania a barátaival eltervezett hétvégéjét. Bosszús lesz, te félreérted és megint nekiállsz kombinálni.:D
2013. jún. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
atyauristen............szegény srác:(........ekkora hisztit...
2013. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!