Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá az anyukámat,...

Hogyan vegyem rá az anyukámat, hogy jöjjön el az öccsémmel és az egész családdal moziba?

Figyelt kérdés

Az öcsém 7 és fél éves és immunhiányos, ezért anyukám nem nagyon mer vele menni sehova. Moziban még sohasem volt (az öcsém). Jövő kedden (2009.10.13.) lesz egy premier előtti vetítés a moziban, amire majd kapunk jegyet. De anyukám nem akar jönni, mert hétköznap lesz és az iskola miatt időben kell lefeküdni. De ez egy kivételes vetítés, mert ellentétben a korábbiakkal nem 19:00-kor, hanem 18:00-kor kezdődik, ezzel mégsem tudtam meggyőzni anyukámat, aki határozottan nem akar jönni.

Kéne egy-két fantáziadús meggyőzési módszer lehetőleg mellőzve a hazugságot és kedves hangnemben.

Sürgős!!!!!


2009. okt. 7. 10:35
1 2
 11/13 M@x ***** válasza:
Én bociszemekkel szoktam nézni! Nálam mindig bejön!!!
2010. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az mi? :D
2010. júl. 29. 12:12
 13/13 A kérdező kommentje:
Közben megvolt a család második közös mozizása, de már csak 2D-ben, itt, Nyíregyházán. Ma pedig kipróbáljuk az új, helyi 3D termet.
2010. júl. 30. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!