Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy valaki háztartásbeli...

Az, hogy valaki háztartásbeli lesz, elég ok arra hogy a rokonok, barátok elforduljanak tőle? Így már nem is teljes értékű ember?

Figyelt kérdés
Nektek vannak htb barátaitok? Ha egy barátotok úgy döntene hogy nem dolgozik, elfordulnátok tőle?
2013. jún. 4. 14:06
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
46%

Nem csak kiszolgáltatottság és jólét,hanem esztelenség is.


Én a gyerekem 4 éves koráig voltam "eltartva" méghozzá elég jól,de egy idő után nagyon nem éreztem jól magam és mindig is elég előre gondolkodó típus voltam,mi lesz,ha,aki eltart, elüti egy autó vagy tönkremegy és hatalmasat koppanok és nem tudok hová menni,a barátaim nem fognak eltartani.


Jól is tettem,hogy nem éltem tovább kitartott életet,mert a gyerekem 9 éves korában a "csőd" bekövetkezett,a másik tesóm,aki az eltartást választotta,mert lusta volt,most nyomorog,én viszont jól élek.

2013. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Van a nevemen 2 ingatlan, azoknak a bérbe adásából meg tudok majd élni.

A BME-n szereztem diplomát mérnök-informatikus szakon. Van 2 nyelvvizsgán, most csinálom a következőt. Emellett egyetemre jelentkeztem.


Nem tudom, mennyi ideig leszek itthon. Két gyerekünk van, 7 és 4 évesek. Most építkezünk, vannak csirkéink, kertünk. Nem hiszem, hogy unatkozni fogok :-)

2013. jún. 4. 19:17
 23/39 anonim ***** válasza:
De miért akarsz HTB lenni?
2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs munkatapasztalatod, akkor kitörölheted a diplomáddal feneked.
2013. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Tehát kisiskolás és ovis gyerekeid vannak. MIÉRT akarsz az lenni?
2013. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

A gyerekek előtt dolgoztam. Meg a kicsi 2 éves kora is 1,5 évet. Tavasszal kezdtünk építkezni, akkor vetük a csirkéket és kezdtünk neki a kertnek, azóta vagyok itthon.


Azért akarok, mert a férjemmel közösen úgy gondoljuk, ez lenne jó a családnak. Én délelőtt egyetemre járnék, délután intézném a kertet, az állatokat, a gyerekeket.

2013. jún. 4. 19:29
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll a dolog, akkor végülis semmi baj ezzel az egésszel.
2013. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben nem vagy kifejezett háztartásbeli,hiszen tanulsz.


Egyébként én is itthon végezhető munkát alakítottam ki magamnak a gyerek miatt.

2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg irigyek.
2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy milyen szakon fogsz tanulni?
2013. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!