Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy valaki háztartásbeli...

Az, hogy valaki háztartásbeli lesz, elég ok arra hogy a rokonok, barátok elforduljanak tőle? Így már nem is teljes értékű ember?

Figyelt kérdés
Nektek vannak htb barátaitok? Ha egy barátotok úgy döntene hogy nem dolgozik, elfordulnátok tőle?
2013. jún. 4. 14:06
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Teljesen haszontalan dolgot. Mindig erre vágytam, de a szüleim nem engedték, most bepótolom. ELTE, Ókori nyelvek és kultúrák. Ha felvesznek persze. Nemsokára kiderül :-)
2013. jún. 4. 19:42
 32/39 anonim ***** válasza:
66%
Ki meri azt állítani, hogy aki otthon van, az feltétlen eltartott??? Annak elment a józan esze. Itt többnyire önmegvalósító, karriekrista nők szapulják az otthon lévőket. Még mindig állítom, hogy javarészt irigységből. Aki megteheti, hogy nincs állásban, ezerszer több lehetőséget kap az élettől,mint aki a kényszerrobot után tele stresszel a családján tölti ki a rossz kedvét ellentétben azzal, aki derűsen fekszik és kel, beossza az idejét, amiből mindenre és mindenkire jut.
2013. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
7%
ŐŐ, mert ha nincs saját keresete, akkor eltartják nem? Talán azért.
2013. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Persze, ez nem is kérdés: ezalatt az idő alatt a férjem fog eltartani.
2013. jún. 4. 20:55
 35/39 anonim ***** válasza:
79%

Én vagyok a megrögzött htb. Festek és eladom. Nyelvórákat adok kedvem szerint. Annyit és akkor, mikor nekem tetszik. Nem járok "dolgozni", mégsem vagyok tétlen. Sohasem unatkozom, mindig jó a kedvem és az ismerőseim imádnak a közelemben lenni. A férjem tisztel és megbecsül.

Nekem ennyi éppen elég.

2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező! Ne foglalkozz velük! Irigyek! Kilóg a lóláb!
2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

35-ös nem vagy megrögzött HTB,ha festesz és órákat adsz.


Én a 3.ik válaszoló vagyok,akit jól lepontoztak.


Az nem derült ki,hogy a család miatt én is otthon végezhető jól kereső munkát alakítottam ki magamnak,mert az ember a családjához,ha teheti ne dögfáradtan jöjjön haza 8 óra munkából.


De igenis kell valami,amibe az ember kapaszkodhat,mert ha a fő eltartó valami miatt megszűnik,akkor nézhetünk,én is bele kerültem ,annyi lett a változás,hogy ebből az otthoni munkából többet kellett vállalnom akkor.

DE VOLT VALAMIM!

Az ismerőseim is sorban kerültek ilyen helyzetbe,a kacsalábon forgó várkastélyból,mikor elhalálozott a párja,a kis nyomorgó szobácskájába és álmodozhat a múltról,hogy kár volt semmit sem csinálnia,gyereket sem szülni stb. 39/N

2013. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyit tanultál én személy szerint sajnálnám ezt nem kihasználni. De kizárólag a te dolgod eldönteni hogyan élsz. Ha megteheted, hogy otthon maradsz és megfelelő életszínvonalon éltek, valószínűleg ez sokak szemét csípi, talán ezért ritkult meg a baráti köröd.
2013. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Nem tervezek "örökre" itthon maradni. Jól fog esni pár év szünet, ami a munkát illeti. 16 éves korom óta dolgozok, a szüleim semmiben nem támogattak, segítettek. Voltam szalag mellett, gyorsétteremben, hipermarket pénztárjában, később nyáron idegenvezető amikor már megvolt a nyelvvizsgám. Aztán egyetem, mellette gyerekek és persze munka.


Tudom, hogy sokan így élnek/éltek, de én örülök hogy megengedhetem magamnak hogy otthon maradok. Így este, hétvégén nincs házimunka, csak közös családi programok. most erre vágyunk.

2013. jún. 5. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!