Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed nagyon csúnya...

Ha a férjed nagyon csúnya dolgot művelne, "megbüntetnéd" valamivel?

Figyelt kérdés

Ma egy bérmáláson voltunk. 90 vendég, házhoz rendelt szakácsok, pincérek stb... 5-kor értünk oda.

A férjem 9-re hulla részeg volt, kézzel evett, lehányta az asztalt, üvöltve táncolt. Nagyon kellemetlen volt. Ráadásul minden vendég engem méregetett megvetően. Próbáltam kérni a barátait, hogy ne itassák, de csak annyit mondtak, hogy ne szóljak bele. A férjem olyan részeg lett, hogy menni sem bírt. A 2 éves lányunk sírva ölelgette, mert nem értette, hogy miért fetreng az apukája a földön. Itthon hányt egy csomót (a szőnyegre is sikerült) és most vígan alszik. Jövő héten és az után is vendégségbe kellene mennünk, de mindkét helyen ott lesznek ezek az ismerősök és tudom, hogy megint hülyére fogja inni magát. Készítettem róla ma este felvételt, hogy holnap megnézhesse magát. 37 éves!

Mit csináljak, hogy legközelebb ne égessen így le? Az biztos, hogy holnap nem leszek képes hozzászólni és a hányást sem fogom feltakarítani.



2013. jún. 9. 02:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tűrhető a kapcsolatunk. Az a baj, hogy régen se tudta, hol a határ, de akkor ez nem volt nagy gond, mert nem volt gyerek és fiatalok voltunk. Azért 37 évesen illő lenne megkomolyodni.
2013. jún. 9. 21:11
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetném meg semmivel, nem vagyok az anyja. Viszont ezt nem viselném el, nem mennék el vele a következő buliba, és nem szólnék hozzá amíg bocsánatot nem kér és meg nem ígéri hogy több ilyen nem lesz. Ha 3x megcsinálja, nyilván a 4.re esélyt sem adnék.
2013. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk azóta sokat. Csak amit feltétlenül szükséges. Olyanok vagyunk, mint 2 idegen :(

Megkérdezi, hogy reggelizett-e a gyerek, vagy szólok neki, hogy adjon rá papucsot, ha kimennek az udvarra.

Szerintem megsértődött a felvétel miatt. Ma jött az egyik cimborája hozzánk. Eddig mindig vidáman köszönt és jókat beszélgettünk, de ma csak megkérdezte, hogy hol van a férjem és már ment is. Gondolom ő is tudja, hogy nem kellett volna annyira leitatni. A következő bulit lemondtam. Szóltam, hogy én nem megyek, mert nem akarom kitenni a kicsit még egy hasonló cirkusznak. Ebből is lesz nagy sértődés, de nem érdekel. Fél füllel hallottam, hogy a férjem sem akar elmenni. Biztos tudja, hogy csúnyán viselkedett, bár én nem beszéltem vele a történtekről egy szót sem. Talán a haverjai meséltek neki.

2013. jún. 12. 01:08
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

:-))


Csak határozottan! Mert ha az első alkalommal azt látná, hogy megbocsátasz, illetve nem csinálsz belőle nagy ügyet, akkor utána már nem fogja magát vissza, lesz második, harmadik, stb.

Ha földön fetrengős-hányós részegség kell neki, akkor hagyja ki belőle a gyereket meg téged.

2013. jún. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne több értelme normálisan elbeszélgetni a durci helyett? Ha igy haladtok, egyre jobban eltávolodtak egymástól es akar valas is lehet a vége. Megéri egy elrontott buli miatt?
2013. jún. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!