Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed nagyon csúnya...

Ha a férjed nagyon csúnya dolgot művelne, "megbüntetnéd" valamivel?

Figyelt kérdés

Ma egy bérmáláson voltunk. 90 vendég, házhoz rendelt szakácsok, pincérek stb... 5-kor értünk oda.

A férjem 9-re hulla részeg volt, kézzel evett, lehányta az asztalt, üvöltve táncolt. Nagyon kellemetlen volt. Ráadásul minden vendég engem méregetett megvetően. Próbáltam kérni a barátait, hogy ne itassák, de csak annyit mondtak, hogy ne szóljak bele. A férjem olyan részeg lett, hogy menni sem bírt. A 2 éves lányunk sírva ölelgette, mert nem értette, hogy miért fetreng az apukája a földön. Itthon hányt egy csomót (a szőnyegre is sikerült) és most vígan alszik. Jövő héten és az után is vendégségbe kellene mennünk, de mindkét helyen ott lesznek ezek az ismerősök és tudom, hogy megint hülyére fogja inni magát. Készítettem róla ma este felvételt, hogy holnap megnézhesse magát. 37 éves!

Mit csináljak, hogy legközelebb ne égessen így le? Az biztos, hogy holnap nem leszek képes hozzászólni és a hányást sem fogom feltakarítani.



2013. jún. 9. 02:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem tegnap óta a férjed, talán láttad már korábban is részegen, illetve tudod, h milyen akkor.

nem mondom, ez tényleg kritikán aluli, ilyen viselkedést még idegentől sem tűrök el, nemhogy családtagtól.


a felvételt mindenképp mutasd meg neki, és nyomatékosan kérd meg rá, h legközelebb egy kortyot se, nehogy elkapja a gépszíj.

illetve ígérd meg neki, hogy ha a következő alkalommal inna, akkor azzal a lendülettel pakold össze a kislányodat és meg se álljatok hazáig. elvégre felnőtt ember, nem a te dolgod, h istápold, és neki is lehetne annyi esze, h nem éget be egy ekkora társaság előtt.

2013. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2%

ha egy nő megakarna büntetni??

kidobnám az utcára!

nálunk én vagyok a főnök, még akkor is ha minden este részeg vagyok, vagy hányok, hova jutott ez a világ??

régen a nő a száját sem merte kinyitni mert akkora pofont kapott h a székről is leborult, aztán kuss volt a neve.

manapság meg ilyen oldalakon osztják az észt, de lefogadnám, h a felének már volt ilyen esete, aztán ha mertek egyáltalán a párjuknak szólni, kaptak két pofont ahogy rendjén is van.

és ezek osztják az észt is.

emlékszem a nagyszüleim, de a környéken minden öreg esetében az asszony csak tisztelet tudóan mert beszélni a férfi jelenlétében, nem hogy az észt osztani.

túl el lett engedve ez a női nem, kicsit fegyelmezni kéne őket.

2013. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy az itt írogató nők nagy részének normális, intelligens férje van, utolsó! Remélem, neked nincs feleséged.
2013. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
2%

de van asszony a háznál.

jól megvan, épp az ebédet csinálja.

2013. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az előbb vitte ki a vödör hányást a szobából. Kérdezte, hogy mellénk fekhet-e az ágyba (mesét néztem a kicsivel), de mondtam, hogy NEM! Jó ötlet a távollét. A lányom imádja a vadasparkot. Öltözök és kiviszem. Köszi!
2013. jún. 9. 09:05
 16/25 Puliszkas ***** válasza:
94%
Ha józanul normálisan el lehet vele beszélgetni a történtekről(nem ma.....a napokban,előtte éreztesd,hogy látni sem bírod),mondd meg nyíltan,hogy ezt többet nem vállalod mellette,és ha még megtörténik,lépj le a gyerekkel,már amikor kezdődik a műsor,aztán jó ideig ne menj többet vele társaságba.Nálunk ez működött,bár ilyen helyzetbe nem hozott soha,mások előtt kulturált kedves viselkedés után,amikor csak magunk maradtunk kezdett rondálkodni...persze másnap fogalma sem volt mit csinált csak érezte,hogy nem kívánatos személy és lapított.
2013. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Salx Narval ***** válasza:
79%
És mi lesz az ebéd 14-es, gombapörkölt.:D
2013. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem meg kell büntetni.Megfognám a gyereket,eltűznék vele valahová egész napra,hogy legyen ideje átgondolni a dolgokat,este ha hazaérnénk pedig megmondanám neki,hogy szégyellje magát,gyerek jelenlétében ilyet csinálni (meg egyébként is) felháborító,ha még egyszer...abban a pillanatban csomagolunk.
2013. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Most értünk haza a kicsivel. Vadaspark + játszóház volt a program. A férjem hívogatott, hogy elviszi anyóshoz a lányunkat, meg jön ő is velünk a játszóházba és szóljak, ha végeztünk az állatkertben. Nem szóltam. Mikor hazaértünk kérdezte, miért nem telefonáltam. Megmondtam, hogy azért, mert nem bírok hozzászólni. Azóta nem beszéltünk egy szót sem, ő viszont hintázik a gyerekkel. Soha nem szokott ilyet csinálni. Gondolom most próbálja jóvátenni, hogy tegnap megijesztette a kicsit.
2013. jún. 9. 18:03
 20/25 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, miért ivott ennyire.

AMúgy, ezt leszámítva jól megvagytok?

2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!