Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most melyikünk a gonosz? Én...

Most melyikünk a gonosz? Én telefonon olyanokat mondtam barátnőmnek, h nem szeretek annyit az anyósékhoz járni, anyósom meg hallgatta a beszélgetést és megsértődött. Iker vonal van, a saját házából is tudja hallgatni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem a gonoszt kell keresni ilyenkor( a gonosz a Sátán, aki őt hallgatózásra, téged meg panaszkodásra csábított)


A megoldást kell keresni, hiszen egymás mellett kell élnetek. Jobb barátságban élni. Ha megmondod, hogy többet szeretnél kettesben lenni, attól nem megsértődik, csak megkönnyebbül.

Ne dönts helyette! Előre eldöntöd, mit fog reagálni...Te tedd a te dolgodat, hogy ő mit reagál, az más kérdés. Azzal nem kell törődnöd, csak azzal, hogy TE helyesen cselekedj!

2009. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Próbáltuk már mondani neki, h szeretnénk kettesben lenni, heti 1-2x látogatjuk őket, de ez kevés nekik. Amikor azt mondtuk, h kettesben és barátokkal is szeretnénk néha lenni, rögtön azzal jött anyós, h őket már nem is szeretjük, rájuk se fogunk nézni öreg napjaikban, stb.

Ezért nem látom értelmét magyarázni, mert már annyiszor megpróbáltuk.

2009. okt. 9. 18:33
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Na neeee!!!Én nagyon ki akadtam volna ,ha lehallgatnák a beszélgetéseim..szóval te véleményt mondtál ,ő meg pofátlan ,mert bele hallgat..
2009. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!