Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a szememre vetette,...

A párom a szememre vetette, hogy azért nem akarok hozzámenni mert nem szeretem. Csupán arról van szó, hogy én nem akarok két tanus esküvőt. Hogyan értessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha arra sem vagy hajlandó, hogy beszéljetek a lehetséges egyéb lehetőségekről, hanem ragaszkodsz a saját igazadhoz és egy percre sem gondolkozol el azon, hogy egy kicsit engedj mert ezzel őt boldoggá teszed - nos, akkor azt hiszem, tényleg nem szereted.
2013. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Engem meg az tenne boldoggá ha szép esküvőm lenne.
2013. jún. 15. 20:15
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

"Mondtam neki, hogy ha nem akar lagzit akkor ne házasodjunk össze. Nekem így is jó."


Olyan vagy kérdező mint egy hisztis kamaszlány. Elsősorban ideje lenne felnőni, azután házasodni. Felfogod, hogy az esküvő célja elsősorban egy jogi aktus? Ha rongyrázni akarsz, vitesd el magad az operabálba.

2013. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen, pont ez a kompromisszum lényege. Ne VAGY te vagy boldog VAGY ő, hanem KÖZÖSEN kerestek egy olyan megoldást, ami mindkettőtöknek megfelel.
2013. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha te fizeted, akkor ragaszkodj a nagy bulihoz. Egyébként meg a mások pénzén buta liba dolog a követelőzés.
2014. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!