Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a szememre vetette,...

A párom a szememre vetette, hogy azért nem akarok hozzámenni mert nem szeretem. Csupán arról van szó, hogy én nem akarok két tanus esküvőt. Hogyan értessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 16:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ő mit mond, miért nem akar ilyen esküvőt? Valami kompromisszum?
2013. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

7.

az egy tök más történet, ha valakinek több is van, mert úgy könnyű válogatni jó és legjobb között :)

2013. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22%

Ez az esküvőm életem legszebb napja egy baromság. Utána meg majd az legyen a legszebb mikor teherbe esel, mikor szülsz, mikor járni kezd, diplomázik bla bla...

Egyrészt két tanúval is lehet életed legszebb napja, másrészt meg ha tényleg ez lesz a legszebb, akkor már megbocsáss, főbe is lőheted magad utána, mert soha nem lesz jobb napod. Gáz.

Inkább ne tudjam előre melyik lesz/volt a legszebb napja életemnek, majd 80 év múlva szeretném eldönteni.

2013. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő álma, hogy fehér menyasszonyiruhában mondja ki az igent és azon a napon mindenki ott legyen aki számít.
2013. jún. 15. 17:58
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hajlandó kompromisszumra, tőle miért várod el?
2013. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha nem akar lagzit akkor ne házasodjunk össze. Nekem így is jó.
2013. jún. 15. 18:32
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond? Nem házasodtok és kész.
2013. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De azzal vádol, hogy ha nem megyek hozzá akkor nem is szeretem.
2013. jún. 15. 18:57
 19/25 anonim ***** válasza:

17.

csak az az apróság, h a pasija azzal gyanusítja a kérdezőt, h ha nincs házasság, akkor nem is szereti igazán...

2013. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Akkor le kell ülni megbeszélni, hogy te nem ezt akarod. Abba igazad van, hogy ez legyen a legszebb nap az életedbe amire szívesen emlékszel vissza.

Beszéld meg vele, szerintem meg fogja érteni, max sporoltok rá egy kicsit :)

De ne mondj le az álmaidról mert meg fogod bánni.

2013. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!