Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki azon ha én...

Miért akadnak ki azon ha én úgy nevelem a gyerekeim hogy vizzel tusolunk szappan ilyesmi nélkül? Tisztak nettek, az ovonő meg dumál

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 03:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
29%

48-as, érdekes, hogy azok is le vannak pontozva, akik szerint igaza van. Na? Nem ő pontoz az biztos, hanem a válaszolók.


A válaszolók jó része gyatrább értelmi színvonalon van mint a kérdező. Ez látszik, főleg az obszcén hozzászólásokból, meg a mérhetetlen intoleranciából és a szövegértés hiányából. Elmondta, hogy nem büdösek, de ezt valahogy nem érti meg senki. Feltételezem ha büdösnek mondaná őket bárki is, akkor nem kérdezné meg itt, hogy akkor vajon mi a probléma ezzel, mert nyilvánvaló lenne. És akkor az óvónő is ezt mondta volna, "hogy kedves anyuka büdösek a gyerekek" nem pedig a szappanról menne a vita. Szappannal is lehet valaki büdös, megjegyzem.


Azt is elmondta, hogy használnak szappant, kézmosáshoz pl. Nem értem mit kell szajkózni, hogy hülye meg igénytelen. Vihar a biliben az egész.

2013. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
66%
Jahh kézmosáshoz. És mikor a kérdező mondjuk menstruál? Senki ne mondja, hogy olyankor elég a sima víz..
2013. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen,menstruáció + kánikula :S .... Szerintem meg nem normális életmód,én és a környezetemben élők sem művelnék soha !!! De ha nekik ez kell ,csak csinálják ... Eddig az ember mindig fejlődni akart ,most egyre többször visszafelé sikerül úgy látszik ...
2013. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
86%
Igen, oké nem kell vegyszereket használni ez teljesen rendben van, nekem is van ismerősöm aki teljesen természetes anyagokból készült szappannal és samponnal mosakszik. Gyönyörű a bőre.
2013. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
66%
Úristen... ez kész. Totál igénytelenek vagytok! Hajmosás is sima vízzel? Jézusom, el sem bírom képzelni pedig nem vagyok egy tisztaságmániás de a szappan/tusfürdő/sampon alap higiéniai eszköz. Úristen... legalább sima vízzel mosogatsz? Arra se használsz egyéb tisztítószereket? És mivel mosol akkor? Azt is sima vízzel? Az egyik válaszoló megkérdezte és én is megkérdezem, hogy amikor menstruálsz azt is sima vízzel intézed? Az eszem megáll, hogy milyen emberek vannak. Ezen spórolsz?
2013. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
89%
Csak tudnám miért pontoznak le ha bioszappant ajánlok. Nem mindenki bőre bírja el a vegyszereket, színezőket. De ne mondjátok, hogy nem jobb, mint a sima víz?
2013. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
78%
Még a bioszappan is jobb a semminél. Van olyan koszolódás, ami nem jön le sima vízzel. A szappan pedig a kémiai hatásaival ezt éri el. Évezredek óta használnak szappant.
2013. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
57%
Fúj, de gusztustalan! És ha menstruálsz? Akkor is csak levizezed? Vagy WC után is csak vízzel mossátok le magatokat... Ti már megszoktátok egymás bűzét, de a környezet biztos érzi. Meg a deréig ér hajat nem mosni... Jó ég, gondolom a lakásotok is milyen tiszta lehet...
2013. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
71%
Biztos sima csapvízzel felmosnak :D
2013. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
64%
én a gyerekeidet sajnálom, hogy ezt megszokják. kb ugyan ezt tehette az anyja az én párommal gyerekkorában, és most itt van 30 éves, és mellette kell álljak zuhanyzás közben, hogy felügyeljem a tusfürdő használatát...
2013. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!