Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki azon ha én...

Miért akadnak ki azon ha én úgy nevelem a gyerekeim hogy vizzel tusolunk szappan ilyesmi nélkül? Tisztak nettek, az ovonő meg dumál

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 03:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
76%
Hajmosás is sima vizzel ??? Hajlakkot ,zselét stb ,hogy mosod ki sima vizzel ? Az én párom épitőiparban dolgozik ... sokszor tiszta por ,festék,szennyeződés a teste ,a haja .Az 100% ,hogy nem lenne elég a mindennapi tisztálkodásra a sima viz ! !! Ti miért valljátok,hogy ez igy jó ? Nem akarsz ,vagy a családban valaki nem engedi,hogy normális civilizált módon tisztálkodjatok???
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
78%
Hiába tisztítom le reggel az arcom, este ha hazaérek és lemosom újra arctisztítóval és megnézem a vattapamacsot, tiszta piszok. Mert ha kint vagy utcán, piszkos leszel és ez nem jön le sima vízzel!
2013. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
82%
Mik vagytok ti,hippyk ? .. Ne mond már,hogy ez tényleg a tuti nektek ! Szerintem gusztustalan, ne haragudj!!! Gondolom éltek házaséletet is ... na ne mondd,hogy nincsenek szagok ! Nekem illúzióromboló lenne .. :S A tiszta viztől még nem lesztek tiszták + higiénikusak ! Én csak a szegény gyerekeket sajnálom :/ ...
2013. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
66%
Ekkora hülyeséget, tényleg, mint a hippik. Kíváncsiak vagytok, hogy mekkorára nő meg a hajatok?? Csak mondom, hogy nincs annál igénytelenebb, mint egy "kíváncsi vagyok mekkorára tud megnőni" haj egy felnőtt fején. Pláne ha vízzel mossa.. zsírosodik a fejbőr, azt nem hozza le a víz!
2013. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ti már nem érzitek egymás szagát, megszoktátok...

Nem egészséges ez az élet, akárhogy is hirdetitek. Ez valamilyen önáltatás, hogy pont az a kis szappan, amivel tiszta és jó illatú lenne a gyerek, az marha káros neki.

2013. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
51%

Bevallom az elv nekem szimpatikus lenne...ha tényleg a természetben élnénk, eldugott kis tanyán, távol a civilizációtól, a társadalomtól....akkor én is tökéletesen elégedett lennék mindenféle kemikália nélkül is, meg hajvágás nélkül, szőrtelenítés nélkül, fogmosás nélkül is.

Amikor álmodozok, akkor ilyen életről álmodozok...


De sajnos a való életben, a nagyvárosban, az emberek között meg kell kötni a kompromisszumokat. Védekezni kell a baktériumok ellen, az egyéb vegyszereket is semlegesíteni kell (uszoda-klóros víz)...és bizony az elvárásoknak is meg kell felelni. Pláne, ha az ember gyereket is nevel.

2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
74%

Tudod hogy le fogják szólni a gyerekeket az iskolában ha ezt folytatod? Ez másodlagos, az a fő kérdés hogy neked mi van a fejedben. Hogy mi nincs azt már tudjuk.


Nem lesz semmi bajuk attól ha tusfürdőt és sampont használnak, van gyerekeknek való, képzeld. Szegények haját meg el tudom képzelni. Fél évente egészséges levágatni a végéből egy picit.

Komolyan, mi van veled? Találtál valami férjet aki ehhez asszisztál? Hihetetlen.

2013. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
77%
Attól még, hogy lepontozol mindenkit attól még nem lesz igazad
2013. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
84%
De mi a problémád a bio szappannal kérdező? Teljesen természetes növényi alapú szappan, semmi adalékanyag és vegyszer nincs benne. Nyugodtan használjátok.
2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
74%
Aztán ma iskolában a kedves gyerekek beszólnak, hogy milyen szaguk van és sírva jönnek haza, akkor majd te leszel szuperanyu
2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!