Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki azon ha én...

Miért akadnak ki azon ha én úgy nevelem a gyerekeim hogy vizzel tusolunk szappan ilyesmi nélkül? Tisztak nettek, az ovonő meg dumál

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 03:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerűen van az a napi szennyeződés, amit nem hoz le a sima víz, valami szert muszáj használni. Uszoda után én lábat mindenképp szoktam mosni, lábgombát nem szeretek hazavinni, és azt sima víz nem hiszem, hogy eltávolítaná a talpamról. És ne haragudj meg, de ha ekcémásak, akkor pedig pont azért kellene a bőrökre valamilyen fürdetőszer, mert a sima víz baromian tud szárítani, pláne a klóros uszodai víz..
2013. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom elképzelni ezt a fajta életmódot ... Elviszed a gyerekeidet a fodrászhoz és nem engeded meg a fodrásznak,hogy rendesen megmossa a hajukat ? A kérdésedből azt veszem ki,hogy nem csak a gyerekek ,hanem az egész család igy él .Tegyük fel magadnak fested otthon a hajadat ,a festéket sem mosod le ,csak tiszta vizzel ? ... Szerintem nem jó,hogy igy éltek. Egészségesnek hiszed,de nem az !
2013. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
84%
Úszás után? A klórt le kell mosni a bőrről meg ki kell mosni a hajból!!!
2013. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
85%
Talán wc-zés után is elég csak vízzel megmosni a kezét, aztán meg enni valamit kézzel????
2013. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
82%
Jó esetben csak klóros az uszodai,strand viz ! Biztos van egy jó pár igénytelen gyerek/felnőtt aki belepisil a vizbe :s ! Belegondoltál ebbe ? ! Mire elég a sima viz? Főzéshez ,teához ,meg fogmosáshoz .
2013. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Kezmosasra hasznalunk csak szappant. Igen az egesz csalad igy el egeszsegesen netten tisztan .
2013. jún. 26. 11:41
 37/61 A kérdező kommentje:
Nem viszem fodraszhoz en vagom a hajukat az enyemet az apjuk de most mar 1 eve nem vagtuk hosszu hajuak vagyunk es egyteszt mekkorara no meg ha nem vagjuk. Mar a derekunkig ér és szép. Egyébként sampont se használunk
2013. jún. 26. 11:42
 38/61 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy tisztában a NETT és TISZTA fogalmakkal.

A nett az takaros, csinos. Azt senki sem vitatta, hogy csinosak a gyerekek, csak a tisztaságukat!

2013. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
90%

Sampont se?

Gondolom ha menstruálsz, akkor csak is levizezed a p*nád, mert jó az úgy nem?

2013. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
Ápolt jó küllemű=nett
2013. jún. 26. 11:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!