Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem sokmindent megad a...

Az exem sokmindent megad a fiunknak, amit az új párom nehezen visel, emiatt nem is akar összeköltözni velem mert az ő fia is jönne vele, és nagy lenne a különbség. Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 12:58
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
83%

"Nálunk ez már többször volt."

"Nálunk ez tök természetes."


Jaaa... és ami nálatok van, az szent? Ha nem bírod ép ésszel felfogni, hogy mások nem úgy élik az életüket, mint ti, akkor vagy zéró empátia szorult beléd, vagy buta vagy, mint a tök.

2013. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
87%
Párod idióta. 2 megoldást javaslok: 1: hagyd el a párod! 2: a fiadat nevelje az apuka őhozzá kerüljön mert ott több szeretetben lesz része mint nálatok. Exed helyében ezt megtudnám kiakadnék. Mi az hogy a párod mondja meg hogy a gyereket az apja hova vigye nyaralni? Párod amit megérdemel az 1 marha nagy maflás!
2013. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
8%

"vagy zéró empátia szorult beléd, vagy buta vagy, mint a tök."


Ja, belém szorult zéró empátia, mert nem sza.. le másik gyerekét.


Én csak leírtam, hogy mit gondolok, illetve hogy én mit teszek/tennék!!!!!


Jó lenne ha nem butáznál le idegen embereket, azért mert más a véleményük mint neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én írtam valahol hogy te buta vagy ezért vagy azért???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2013. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
85%

OFF:

53-as:

ha nincs gyereked (ezt te írtad) és még nem is váltál el, ne akarj ezekhez fűződő kérdéseket megválaszolni. Éppen elég kemény lecke ezen azoknak átmenni, akiket ez érintett már az életben. Addig jó neked, míg nem tudsz releváns véleményt írni ezekről.

2013. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
94%

"Ha most a szomszéd kisfiú átjön akkor (bár semmi közöm hozzá) megkínálom egy üdítővel, egy almával, stb. "


Csak nem mindegy, hogy almalével vagy egy amerikai úttal kínálod meg.

2013. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
85%

"Ha most a szomszéd kisfiú átjön akkor (bár semmi közöm hozzá) megkínálom egy üdítővel, egy almával, stb. "


És a szomszéd kisfiú anyukáját "döfködi" a párod?

A szomszéd kisfiú egy semleges kisgyerek.

A volt feleség új pasijának gyereke NEM SEMLEGES, mivel egy korábbi konfliktus következményét követő válás után kerültek ők képbe.

Nem egy átlagos, ismeretlen gyerekről írsz, hanem a volt feleség új pasijának gyerekéről. Ez nem ugyanaz.

2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
93%

"A párom már akkor is azt követelte, hogy ne menjen."


Na ez lett volna az a pont, hogy a pacákot úgy vágom ki, mint a szél.... Ez nem normális hozzáállás, ez a tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene is". Semmi köze ahhoz, hogy más férfi a saját gyerekének mit tud megvenni, hová viszi, ha ő ezt a sajátjának nem tudja biztosítani, az az ő gondja. De ezért cirkuszolni eléggé irigy személyiségre vall és szerintem ha összeköltöztök, akkor még nagyon sok vitátok lesz. Mondjuk az ex férjed helyében ha meghallanám hogy mit akar, úgy küldeném el a halál izéjére mint a szél. Pofátlanság ilyet kérni.

2013. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
90%

"Jó lenne ha nem butáznál le idegen embereket, azért mert más a véleményük mint neked!!!!!!"


Azért butáztalak le, mert rácsodálkoztál, hogy más nem úgy él, mint te/ti.


Ha én most eltátom a szám, és nem tudom felfogni, hogy valaki hogyan képes este 6-kor vacsorázni, amikor én 8-kor eszem, akkor joggal mondhatnád, hogy idióta vagyok.

2013. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
93%

Én leírom nálunk hogy volt.

Amikor kicsi voltam a szüleim elváltak. Amikor Amerikába mentünk- mert egem is elvitt apukám, természetesen nem vittük a nevelőapám gyerekét :D Nyilván az anyja el se engedte volna egy tökidegen fazonnal, és nyilván ez fel sem merült.

Ha ajándékot kaptam, a mostohatesóm nem kapott. De ha társas volt, akkor nyilván ő is játszott vele.

Illetve mikor anyukámnak gyerekek született a nevelőapámtól, akkor apukám vett ilyen gyerekjátékokat a babának.

Meg mondjuk apa szokott hozni külföldről ilyen gigászi tobleronét, meg hasonlók, abból nyilván kapott a mostohatesóm is.

De minek vett volna bármit direktbe a mosthotesómnak? Én se kaptam semmit soha a mostohatesóm anyjától! Sőt mi együtt laktunk a mostohatesóm nagyszüleivel, és ő mindig kapott tőlük ajándékot, meg édességet, de ez engem nem zavart, meg őt sem, hogy én mit kapok egy számára idegen embertől, aki az apám.

Az más, hogy családon belül, pl. ő ugyanakkora összegért kapott karácsonyi ajándékot, mint én, vagy az öcsénk. De az a családjaink közös keresztmetszete, nem a különálló.

A gyerekek ilyennel nem foglalkoznak csak a párodnak savanyú a szőlő. Szerintem keress egy értelmesebb embert, mert rettentően kicsinyesnek tűnik. Ráadásul ez egy jelentéktelen dolog, képzeld el, ha a te fiad egyetemre megy, az övé meg nem, mert nem tudja fizetni...akkor mit csinál? Szakít veled? Ne haragudj, de ez egy vicc.

2013. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
46-os, olvasd már el a történetet. Itt nem arról van szó, hogy a kérdező gyereke, az exe és az exe gyereke mennek- együtt valahova. Ha lenne az exnek másik gyereke, nyilván mennének hármasban. Itt kérdező gyereke van, meg exe- eddig ugyanaz- és a kérdező új pasijának a gyereke. Az ex pasi saját gyerekkel nyilván csinál programot, exneje új pasija fiával viszonylag ritka. Még ha a saját fia féltesója lenne, de mégcsak nem is az.
2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!