Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotokat...

Mit szólnátok ha a párotokat az anyja mindig lehülyézné és nem éppen kedves szavakkal illetné? Kiosztanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 07:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Na, hát ez az, nem arról van szó, hogy abba bele kellene szólni, ha egyszer-egyszer összekapnak, az természetes a legjobb családokban is. Hanem arról, hogy ha kialakul egy bántalmazó-bántalmazott kapcsolat akár lelki terror formájában is, abba nem hogy jog, de szerintem alapvető erkölcsi kötelesség beleavatkozni.
2013. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, nem tudtam.

Ha így áll a helyzet, nyugodtan állítsd le az anyóst.

beszéld meg előtte a pároddal, hogy mit tervezel, nem biztos, hogy ő díjazza, hogy te védd meg.

Semmi olyat ne tégy, amit nem beszéltél meg vele.

2013. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
Párodnak kéne, de egy puhap.cs!
2013. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom #13, az én anyám is egy ilyen nehezen tolerálható személyiség, és meg kell hagyni, lányegesen, összehasonlíthatatlanul jobban járna azzal, ha a párom állítja le, és nem nálam szakad el végképp a cérna... úgyhogy ő inkább azért szurkol, hogy legyek minél inkább "puhap*cs" és maradjak meg max a hang némi emelése szintjén...
2013. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
13-as.A párom egyáltalán nem puha p..cs,bármit tesz bármit mond,bármely hangnemben,egyszerűen lepereg róla.Annyira buta szegény hogy nem használ neki semmi.A párom volt hogy elhordta mindennek és elküldte melegebb éghajlatra de mintha nem történt volna semmi,hozzá tenném talpra esett és nem egy elveszett mimóza lélek.
2013. júl. 12. 10:35
 16/21 anonim ***** válasza:
27%

Akkor szakítsa meg vele a kapcsolatot.

Látom kifogás van mindig :)

2013. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
#16, ahhoz is két ember kell... hacsak nem áll módodban az Antarktiszra költözni, ahova negyedévente indul repülő vagy hajójárat...
2013. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Én nem keresem. Ha ő keres, nem veszem fel a telefont, nem engedem be. Így is lehet.
2013. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát igen mondta már hogy nem fogja keresni,most hamarosan új helyre költözünk,mellesleg más városban.Azt mondta nem mondja meg neki...remélem be is tartja,mert megszépülne csak az életünk szerintem.
2013. júl. 12. 10:48
 20/21 anonim ***** válasza:
80%
Össze kéne hozni az anyósodat az apósommal. Megérdemelnék egymást :DDD
2013. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!