Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 8 év és egy gyerek...

A férjem 8 év és egy gyerek után bejelentette, hogy rájött: a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés
Ez volt egy hete. Azóta sokk hatása alatt vagyok. Nem vagyok képes feldolgozni. Semmi jel nem utalt erre. Semmit nem sejtettem. Azt állítja, hogy nem volt még férfival, de akkor honnan tudja? Ha meg volt, úgy volt velem is? A szexuális életünk mondjuk tényleg egy éve kb. nem olyan mint volt, de a babának tudtam be. Jézusom, nagyon feldúlt vagyok és nem tudok lehiggadni. Természetesen válni fogunk, de ez is annyira a semmiből jött. Én szerettem/szeretem, azt hittem boldogok vagyunk és minden rendben. Erre elém áll egy ennyire abszurd dologgal...hogy dolgozzam ezt fel? Rosszindulatú megjegyzésekkel kérlek hagyjatok!

2013. júl. 12. 10:33
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok, én köszönöm a bátorító, megértő szavakat is, amiket itt és privátban is kaptam. Nehéz is ennyi mindenre reagálni.


8 hónapos a kisfiúnk, szóval még nagyon kicsi. A szex, az mindig nagyon jó és harmonikus volt közöttünk, sosem volt semmi baj, a legjobb partnerem volt életemben, szóval semmi de semmi jel nem utalt rá. A baba születése óta nem vagyunk együtt olyan gyakran, de úgy gondolom, ez a legtöbb esetben természetes.


Azokra a válaszokra, hogy legyek megértő, toleráns stb.:

előre leszögezem, nem vagyok homofób, sőt, a legjobb barátom meleg, és több ismerősünk is van. Fel is hívtam, mint kiderült, neki mondta el először a dolgot és vele beszélt meg mindent mielőtt elmondta volna nekem. Szóval nem ebből mondom, amit mondok. DE!!! A tolerancia és diszkriminiáció elleni nagy küzdelem is kezd a másik végletbe csapni át. Had ne legyek most én ebben a helyzetben a megértő és támogató fél! Gondoljatok már bele. Itt állok egy 8 hónapos babával 28 évesen és a férjem, akit mindennél jobban szeretek, közli, hogy nem tart rám igényt a jövőben, mert nem kell neki, amit én tudok nyújtani...Itt állok minden nőiségemben összetörve, mert hetero vagyok...na? Ezt nem kell támogatni? Vagy a hetero majd úgyis könnyen talál mást? Bocsánat, de még midnig nagyon feldúlt vagyok.

És az, hogy vonjunk be egy férfit is néha...Jézusom! Még belegondolni is szörnyű, hogy a férjemet - akihez én még mindig ugyanúgy vonzódom- szemem láttára "lássa el" valaki. Aki ezt írta, belegondolt? Te mit csinálnál ebben a helyzetben? Izgatott lennél és beszállnál? Hát számomra ez undorító, és van egy határ, amit nem lépek át, pedig nem vagyok prűd.


Az meg, hogy éljünk együtt tovább, mert az mindenkinek jó...szerintem ez senkinek nem lenne jó. Elköszönnénk egymástól esténként, hogy szia szívem, ma a Pistinél alszom! (legyen az bármelyikünk)? Vagy ő járjon el néha férfiakkal kamatyolni, én meg üljek itthon és várjam, hogy ha tényleg biszex, akkor utána velem is együtt legyen? Hát nem tudom, én ettől is eléggé viszolygok (már a gondolattól is, hogy esetleg volt már valakivel együtt, aztán meg velem is). Még egy egyszerű nyílt házasságot sem tudok elképzelni, nemhogy ilyet. Lehet, hogy én vagyok nagyon intoleráns, de 28 évesen nem szeretném elásni magam egy meleg férj mellett, és bízom benne, hogy találok valakit, akivel úgy élhetek, hogy engem kíván, engem akar és nem egy férfire áhítozik, hanem rám! Sokmindent megtennék, tettem is a házasságunkért, de most úgy érzem, hogy eszköztelen vagyok, ezek az opciók egyszerűen elképzelhetetlenek számomra, akármennyire szeretem is. Túl kell lenni ezen.

2013. júl. 12. 19:23
 42/50 anonim ***** válasza:
84%

Én teljesen megértelek kérdező,bár szerencsére nem éltem át ilyet soha.

Mindenkinek igaza van,aki azt írta,hogy nem szabad embereket bántani a beállítottságuk miatt.

DE! Azt én sem tudnám megbocsátani soha,és hatalmas nagy érvágás lenne,ha ugyanez kiderülne a páromról. Mert milyen oltári nagy szemétség belemenni egy kapcsolatba olyan alapon,hogy hát vagy maradok ezen a térfélen vagy nem,aztán jól pofára ejtem a társamat,aki hozzám kötötte az életét,gyereket is szült nekem,mert hogy nekem mégis inkább a saját nememre van igényem,nem rá. Ez kegyetlenség. Egy ideig még biztos fájni fog,meg gondolom az önérzeted is bánja,de egy idő után talán már jóban is lesztek,mert gondolom a szeretet egymás felé nem múlt el...

De eddig hogyhogy nem sejtette? Mikor és hogyan jött rá,hogy mégis meleg? Egyáltalán minek volt veled?

2013. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
18%

Na jól le lettem pontozva 23.válaszoló,hát tehetek én arról,hogy ennyire hetero vagyok???


Hát ez már diszkrimináció:)

2013. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
74%
sajnálom :(
2013. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
18%

Teljesen igazad van, nehogy már még őt sajnáljuk.

Vegyél egy műbrokit és rakd seggbe :D :D Vicc volt, menjen a pics*ba az ilyen.

2013. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen érthető a sértettséged, belegondoltam milyen lenne, ha az én párom jönne ezzel. Semmi értelme együtt maradnotok, minek? A kicsi miatt? Neki akkor is az apja marad.

Amit írtál, hogy a homoszexuális barátodnak mondta el először, ez biztos nem csak "fellángolás".


Nagyon sok erőt kívánok Neked, hogy ezen túl tudjál lépni és egy idő után meg tudjál majd bízni egy másik férfiban.

2013. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom :(

Írtad, hogy minden rendben volt köztetek, szóval lehet hogy biszexuális a férjed és élvezte veled a szexet, de úgy látszik, hogy a férfiakhoz (sokkal) jobban vonzódik. Mindenesetre váljatok el, így nem lehet együtt élni.

2013. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy egyedül kérdező. A barátnőmet tizen 1-2 év házasság és két gyerek! után cserélte le a férje egy férfira. Ő gusztustalanabb volt,mert úgy kezdte,h a közös lakásba odaköltöztette az új párját. Az egyik szobában a barátnőm és a 2 gyerek, a másikban pedig ők... A barátnőm fogta a 2 gyereket és haza költözött! A volt férje pedig elvette a másik pasit. Ez igaz történet!!!
2013. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet az igazság pontosan,de valahol nekem nehéz elhinni,hogy annak idején mikor összeházasodtatok,akkor ezt nem tudta,max csak elfojtotta magában.Hirtelen felnőtt embereknél ez nem változik meg.

Azt hallottam,hogy a biszexuális embereknél vannak időszakok,amikor jobban az egyik vagy a másik nemhez vonzódnak,bár lehet ez is csak "mese".

Mint mondták előttem is,ez nem a ti hibátok,sem az övé,sem a tiéd.A társadalom a bűnös.

Tőled sem várhatták el,hogy felismerd,mert meglehet játszani,akár még a szex is működhet egy olyan emberrel,aki nem vonzódik hozzád,csinálni tudja,max nem élvezi vagy másra gondol,nem rád.

És Ő sem hibás,a melegek sem egyformák,Én melegként soha az életben nem kényszeríteném magam ilyen helyzetbe,hogy másoknak megfeleljek.De vannak,akiknek ez fontos.Na az ilyenek csinálnak ilyet,mint te.

Én ismerek ilyeneket.Van ahol a nő nem tudja és olyan is ahol tisztában van vele és továbbra is együtt élnek.

Ez függ attól is,hogy mit szeretnétek.Ha te szeretnél még párkapcsolatot,akkor nincs más út,nem kell feltétlen elválni,ha az jogilag kedvezőtlen a számotokra,max külön költöztök.

Remélem te legalább nem leszel elutasító a melegekkel szemben,mert a saját bőrödön tapasztaltad meg mi vezet ehhez.

2013. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

-mint te

+mint ő

2013. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!