Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 8 év és egy gyerek...

A férjem 8 év és egy gyerek után bejelentette, hogy rájött: a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés
Ez volt egy hete. Azóta sokk hatása alatt vagyok. Nem vagyok képes feldolgozni. Semmi jel nem utalt erre. Semmit nem sejtettem. Azt állítja, hogy nem volt még férfival, de akkor honnan tudja? Ha meg volt, úgy volt velem is? A szexuális életünk mondjuk tényleg egy éve kb. nem olyan mint volt, de a babának tudtam be. Jézusom, nagyon feldúlt vagyok és nem tudok lehiggadni. Természetesen válni fogunk, de ez is annyira a semmiből jött. Én szerettem/szeretem, azt hittem boldogok vagyunk és minden rendben. Erre elém áll egy ennyire abszurd dologgal...hogy dolgozzam ezt fel? Rosszindulatú megjegyzésekkel kérlek hagyjatok!

2013. júl. 12. 10:33
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
31%

Hány éves a baba?

Ha ilyennel állna elő a férjem, azt hinném, hogy csak viccel. Hisz a szexuális életünk kielégítő, sőt inkább jó. Mindent és minden testi vágyunkat, kívánságunkat meg tudjuk egymással beszélni.

Ha ezzel állítana haza, hogy homo, akkor lehet magamban kersném a hibát, hogy mit ronthattam el, hogy egy férfit lát vonzónak és nem engem, a gyereke anyját.

Tudtatok mindig őszintén beszélni a szexuális vágyaitokról? Akkor nem ejtett el egy-két ilyen infot, hogy szívesen lenne 3asban férfival, meg ilyenek? Kellett hogy legyen valami rá utaló jel, nem csak a kevesebb szeretkezés. Élvezte a szexet, volt orgazmusa?

Ha még szereted, akkor én a helyedben mindenképp megpróbálnék vele beszélni, hogy gondolja át még egyszer a dolgot és elmennék vele közösen szexuálpszichológushoz. Ha ez csak egy kósza kíváncsiság, akkor biztos lehet kezelni (bármivel, felcsatolható, vagy swingerklub, bármi) Ha meg tényleg lelkiekben is a férfiakhoz vonzódik, akkor én is elválnék. Nem kéne hazugságban felnőni

2013. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
81%

Nézd Kérdező, szerintem ez annyira nem ritka szitu, sem férfiak, sem nők esetében, és ahogy többen írták, abban, hogy ez idáig jut, vastagon sáros az az álszent, farizeus, prűd közhangulat, ami ezeket az embereket a vonzalmaik eltitkolása, a látszat megóvása felé nyomja. Volt is ilyen elmebeteg és emberellenes vélemény, ami a homoszexualitást úgy akarta "gyógyítani" hogy megházasítja a saját nemükhöz vonzódó férfiakat és nőket. (nekem is volt olyan kolleganőm, ahol a házasság után derült ki, hogy a férje a saját neméhez vonzódik)

Egyebekben meg az tökéletesen a ti döntésetek, hogy a jövőt hogyan oldjátok meg, lehet az is, hogy elváltok, lehet az is, hogy a házasságotokat a házasság egyéb funkcióinak megtartása mellett nyitottá alakítjátok mint a Clintonék:), ahol a feleség biszex a férj meg a legyet röptében, de más tekintetekben meg működik a házasságuk, nevelték a lányukat...

Ez a ti döntésetek, tegyétek, ami nektek jó. Ami fontos, hogy semmivel ne vádoljátok sem önmagatokat, sem egymást. És egyáltalán nem kell, hogy ez az egész bármiben is kihasson a gyerekkel való kapcsolatotokra, vagy az egymással való normális emberi viszonyotokra.

2013. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
33%
Én azért tudnám feldolgozni bármennyire is megalázó helyzet,mert bennem ez a tudat olyan undort okozna,hogy szerintem nem tudnék többet lefeküdni vele.Képtelen lennék férfit látni többet benne.
2013. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
15%
A Dr.... orvos genetikus szerint (nem írom ki a nevét, mindenki tudja ki)abból lesz homoszexuális akinek a "X" kromoszómájának egyik lába hiányzik. Tehát ez betegség. Nagybácsitól öröklődik fiúra vagy valami ilyesmi, erre pont nem emlékszem. Viszont nem tudom fiad van-e, mert lehet örökölhetett rossz gént.
2013. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
85%

#25, genetikailag valóban megalapozott lehet, de nem betegség, hanem tulajdonság, kb mint albínónak lenni, csak valamivel gyakoribb:)

Az, hogy valaminek genetikai háttere van, még nem jelenti azt, hogy betegség lenne, a WHO definició szerint betegség az, ami valakinek a testi-lelki-szociális jóllétét akadályozza, márpedig pusztán az a tény, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, nem akadályozgatja ezek közül egyiket se.

Viszont van egy rakat genetikai TULAJDONSÁG, ami jellemző kisebb-nagyobb embercsoportokra, de nem betegség. A skandinávok pl. genetikai okból sokkal kevésbé bírják az Algopyrint, mint a többi európai népesség... de ettől nem betegek.

2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
16%
26-os, azért ez igencsak veszélyezteti a társadalom jólétét. Nem normális dolog.
2013. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
72%
2013 van, és mindig elítélik, megbélyegzik és sértegetik a melegeket. Mikor fog ez változni?
2013. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
90%
#27, a társadalom jóllétének genetikai alapú orvoslásával egy másik eszmerendszerben divatos másik tudomány foglalkozik, amit úgy hívtak hogy eugenika, nem úgy, hogy genetika.
2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
78%

28-as: És még elég sokáig is fogják a melegeket, elítélni, főleg itt Mo.-n. Erre az itt élő társadalom még nem érett meg. Bevallom őszintén még én sem vagyok képes 100%-osan elfogadni őket.

Kérdező. Biztos, ugyan azt érezném mint Te és egyszerűen kiakadnék.

De talán nem is azon, hogy meleg, hanem, hogy ennyi éven keresztül hazudott nekem, a családjának és nem elsősorban magának. Borzasztó...

Sok erőt kívánok!

2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
56%
29-es *
2013. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!