Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 8 év és egy gyerek...

A férjem 8 év és egy gyerek után bejelentette, hogy rájött: a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés
Ez volt egy hete. Azóta sokk hatása alatt vagyok. Nem vagyok képes feldolgozni. Semmi jel nem utalt erre. Semmit nem sejtettem. Azt állítja, hogy nem volt még férfival, de akkor honnan tudja? Ha meg volt, úgy volt velem is? A szexuális életünk mondjuk tényleg egy éve kb. nem olyan mint volt, de a babának tudtam be. Jézusom, nagyon feldúlt vagyok és nem tudok lehiggadni. Természetesen válni fogunk, de ez is annyira a semmiből jött. Én szerettem/szeretem, azt hittem boldogok vagyunk és minden rendben. Erre elém áll egy ennyire abszurd dologgal...hogy dolgozzam ezt fel? Rosszindulatú megjegyzésekkel kérlek hagyjatok!

2013. júl. 12. 10:33
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
40%

Elfogadom, nem bántom, nem ítélem el a másságot. De természetellenes, ezt nem kell senkinek sem magyarázni, két ellentétes fél (yin-yang) alkot egy egységet, két azonos felet összeilleszteni torz lesz, és a természet is válaszol: nem lesz utód sem. Attól óvakodjunk, hogy természetesnek tartsuk ami természetellenes, mert akkor hamarosan kötelezővé is teszi valamely törvény.

*

"nem igazolható hitelt érdemlően, hogy a magukat biszexuálisoknak vallók mind homoszexuálisokká válnak" az orvosok szerint van biszex- és nem csak a társadalmi nyomás miatt. És el is múlhat, testi vágy nélkül, Freud szerint.

[link]

Persze, válni kell, kérdező, de talán később jobban megérthető majd, és akkor a fájdalom csökken.

2013. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Uhh a fenébe nincs túl jó napom. A 28-as hozzászólónak szólt a válasz, elnézést.
2013. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
21%

De szeretne melletted maradni? lehet, hogy abszurd, amit mondok, de szerintem ha eddig veled volt max biszex lehet, mert ha teljesen meleg lenne nem vonzódott volna hozzád egyáltalán. És ha így van, mi loenne ha bevállanátok egy hármast esetleg? Annyival nem elégedne meg?

Pl én is vonzódom a nőkhöz is, de emiatt nem hagynám el a férjem.

2013. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
68%
"Pl én is vonzódom a nőkhöz is, de emiatt nem hagynám el a férjem." - azért lássuk be, ez a gyakorlatban egy szerencsésebb felállás, szerintem (férfi vagyok) a férfiak zömének az első besokkolás elmúltával nem okozna váláshoz vezető súlyos gondot az, ha felmerül a feleség biszexualitása... (tisztesség ne essen szólva egy jó részünk inkább azon törné az agyát, hogy kovácsolhatna ebből előnyt magának, szexuálisan is, meg egyébként is)
2013. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 moonlightsentinel ***** válasza:
98%

Hát én nem ajánlanám a hármast, most képzeljétek el, szegény kérdezőnek az mekkora lelki sokk lenne most végignézni.


Amúgy tényleg sok férfi van így, én is ismerek jópárat, a te férjed legalább elmondta, még ha 8 év után is...hát igen, ez annak köszönhető, hogy a sok homofób mindig azt mondja, próbálják ki csak a melegek a lányokat, majd rájönnek, mi a "helyes", meg honnan tudja, ha nem volt még nővel, hogy nem szereti őket? Hát tessék, a férjed kipróbálta, ez az eredménye. Úgyhogy kérek mindenkit, aki ezt olvassa, hogy ezeket a hülyeségeket felejtsétek el :D


Amúgy tudom sokkal fiatalabb vagyok, de ha elfogadsz tőlem egy tanácsot: szerintem most meg kell próbálnod a sértettséget, haragot félretenni, és az elkövetkezendő hetekben/hónapokban NAGYON sokat beszélgetni a férjeddel. Még olyan témákról is, ami kényelmetlen. (Pl. biztos vagyok benne, hogy a férjed volt már férfival, csak úgy az ember nem dob be egy ilyet egy működő családban, csak még nem akarta neked elmondani, egyelőre elég volt ennyi.) Ha töviről-hegyire végigbeszéltek mindent, és megértitek egymás motivációit, érzéseit, akkor az nagyon sokat segíthet. Nem hiszem, hogy a házasság megmenthető lenne, de fontos, hogy a lehető legkevesebb tüske maradjon bennetek. És nem is magatok miatt, hanem azért, mert ha egy váláskor tüske marad a szülőkben, annak sajnos leginkább mindig a gyerek issza meg a levét.


És még annyit, hogy ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret téged. Ha 8 éven át tikolta, és valószínű mindent megtett, hogy átállítsa az agyát (de hát ugye ezt nem lehet, ha valaki lenyom magában valamit, az csak annál nagyobb erővel akar feltörni), ezek a dolgok azt bizonyítják, hogy igenis sok energiát fektetett abba, hogy ez az egész működjön. Azért, mert szeret. Nyilván máshogy szeret, mint egy heteró-heteró kapcsolatban, de nagyon fontos vagy neki. Csak hát ugye ott van ez a bibi... de csak ezért is megérdemli ő is, meg te is (a gyerek meg aztán végképp), hogy ne haraggal vájatok el egymástól.


18 meleg F

2013. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, azért mondtam, hogy lehet abszúrd, amit mondok. Én pl annyira szeretem a férjem, hogy ha erre vágyna belemennék néha egy hármasba, pasival is, pedig én arra nem vágyom. Nővel csinálnám, de féltékeny vagyok, szóval egyelőre még azt sem. Lehet pár év múlva.
2013. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
50%
Természetes... mi számít természetesnek? ez csak egy ember alkotta szó, hogy mit jelent, azt olyanok döntötték el, akik maguk is lehettek akár melegek. Akkor az állatvilág természetes, ugye? Ösztönök, semmiféle külső hatás, ami miatt mások lennének, nincs média, nincs divat, mégis előfordul köztük is, hogy hím a hímmel...
2013. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
80%
Uram Isten, kicsit elszálltatok. Hármasban. Nem erre kíváncsi a kérdező.
2013. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 olyan ismerősöm is van akinek volt barátnője több évig aztán rájött hogy a férfiakhoz vonzódik csak és kizárólag.

Nem olyan ritka ez, azóta mindketten több éve csak férfi partnerrel vannak.

Tudom sovány vigasz neked de nem vagy egyedül. Tudom nehéz lehet megemészteni a dolgot :(

2013. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
9%
nekem nagyon sok ismerősöm van,akinél a pasi meleg és együtt élnek a feleségével,mert így jó nekik. Gyereknek jó, nem tudja gondolom,hogy az apja meleg.
2013. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!