Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 8 év és egy gyerek...

A férjem 8 év és egy gyerek után bejelentette, hogy rájött: a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés
Ez volt egy hete. Azóta sokk hatása alatt vagyok. Nem vagyok képes feldolgozni. Semmi jel nem utalt erre. Semmit nem sejtettem. Azt állítja, hogy nem volt még férfival, de akkor honnan tudja? Ha meg volt, úgy volt velem is? A szexuális életünk mondjuk tényleg egy éve kb. nem olyan mint volt, de a babának tudtam be. Jézusom, nagyon feldúlt vagyok és nem tudok lehiggadni. Természetesen válni fogunk, de ez is annyira a semmiből jött. Én szerettem/szeretem, azt hittem boldogok vagyunk és minden rendben. Erre elém áll egy ennyire abszurd dologgal...hogy dolgozzam ezt fel? Rosszindulatú megjegyzésekkel kérlek hagyjatok!

2013. júl. 12. 10:33
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
6%
Na, akkor fuss neki ennek az egésznek újra, mert ez az egész nekem csak egy abszurd kifogásnak tűnik, olyannak amitől garantáltan hülyét kapsz, de valójában nincs mögötte senki. Tessék vele beszélgetni sokat, valami másról van itt szó.
2013. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt semmi jele? Utólag visszagondolva sem?
2013. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
12%

max.biszex.

[link]

az jó, hogy nem volt kapcsolata ffivel, mert lehet, hogy csak egy olyan kósza, nem testi vonzódás, ami elmúlik

2013. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
59%
Ez is azért van, mert a melegek ki vannak rekesztve, saját maguknak sem merik bevallani az érzéseiket, mert elhitetik velük, hogy az nem normális. Majd amikor már gyerekük, feleségük van, rájönnek, hogy valami hiányzik, valami nem stimmel. Senkinek nem kéne ítélkeznie, mindenki fogadja el úgy a másikat, amilyen, és akkor nem megy tönkre rengeteg házasság, nem nő fel csonkacsaládban a gyerek! Rengeteg ilyen történik, mint a te eseted kérdező, el sem tudnád képzelni, hogy mennyi! Csak mások nem beszélnek róla, pontosan azért, mert ez számukra szégyen, természetellenes, "a melegség egy betegség". Pedig nem így van! A társadalom a hibás! A gyűlölködő álszent emberek!
2013. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan pontozzatok le, de én tuti kiherélném. Elképzelni, hogy egy férfi végbelében maszatol, majd jön hozzám is az ágyba... Nem normális az ilyen.


Én a helyedben összepakolnám a cuccait, és egy percig sem bánkódnék utána. Milyen férfi az ilyen? Szegény gyerek és szegény te.

2013. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
71%
14 vagyok! Mármint nem úgy értettem, hogy a feleség fogadja el a meleg férjét, hanem alapból fogadják el a melegeket, így nem fogják elnyomni magukban!
2013. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
36%
Én sem hiszem, hogy feltudnám dolgozni:( Nekem a közvetlen környezetemben van hasonló példa...A férjem húga, összejött egy 2 gyerekes nővel..:( Szerintem ez sem normális, hogy a nő 2 gyerek után közli a férjével..bocsi, de a lányokat szeretem:( Nem tartjuk velük a kapcsolatot, nem ez miatt...de nekem így is abszurd az egész.
2013. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
50%
Én is ismerek hasonlót, csak ott kb. 20 évnyi házasság és 2 nagyobb gyerek mellett jött rá az apuci, hogy fiatal fiúkák végbeleiben akarna turkálni inkább..Elváltak, mindegyiknek van párja, a gyerekek szeretik őket ugyan úgy.
2013. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
11%
Hát válni kell ez egyértelmű. Viszont azért normális kapcsolatot kell kialakítani, mert vagy közös gyerek. Egyértelmű, hogy ezt a sok fogamzásgátlót belepisilik a Dunába és azért van ennyi beteg férfi. Megkérdezhetem hány évesek vagytok? Minden ember életében van életközépi válság. Lehet nálatok most.
2013. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves meleg férfi vagyok. Igazából mindig tudtam mi a helyzet velem, de persze úgy voltam vele majd lesz barátnőm, feleségem, gyerekem, mint a "normális" embereknek. Mindezt annak ellenére, hogy tudtam: a fiúk nagyon tetszenek.

Bár nem voltam az, aki alatt "égett" a talaj, de a fentiek ellenére nem kezdeményeztem soha lánnyal. Leginkább azért, mert valahol legbelül úgy éreztem, hogy a legmocskosabb dolog lenne egy lányban érzelmeket kelteni, s tulajdonképpen kihasználni. Mindezek mellett pedig tudtam, ha megteszem soha nem leszek képes önmagam lenni, s világ életemben hazudni fogok mindenkinek. Így pedig legalább vannak barátaim, akik ismernek, elfogadnak...


Visszatérve a kérdéshez: elég későn kezdtem el ismerkedni, egyrészről mert nem volt meg a lehetőség, a másik pedig nem volt meg a bátorság. Nagyon sok férfival ismerkedtem, bár ezeknek az ismerkedéseknek a 90% kimerült a chatelésben. Megválogatom kikkel ismerkedek, így csak egyedülállók jöhettek, jöhetnek szóba. De nagyon sok olyan férfi próbált ismerkedni, akinek felesége, barátnője volt álcából, mert félt magának beismerni, vagy félt a családjától.

Sajnos olyan is volt, akiről azt hittem egyedülálló, aztán egyszer összefutottam vele a helyi bevásárlóközpontban a feleségével és a gyerekével....


Nehéz az ilyet feldolgozni, az én véleményem az, hogy talán be kellene fejezni ezt a kapcsolatot. Ha veled is maradna nem lenne olyan, mint régen. Mindezek mellett pedig teljes értékű nő vagy, még így is több heteró férfi van, mint meleg, biszex.


Ha vele maradsz, csak sérülni fogsz lelkileg, önbizalmilag. Ezt saját tapasztalatból mondom, amit megosztok veled:

Annak idején volt egy párkapcsolatom egy sráccal. Az ő állítása szerint meleg volt, de előttem volt barátnője is, akivel természetesen intim kapcsolata is volt. Kezdetben nem zavart, de aztán elkezdett mesélni milyen volt vele, hasonlította hozzám. Végül odáig jutottunk, hogy ugyan ő úgy gondolta minden rendben van velünk, de én nem tudtam ezt feldolgozni, és legbelül mindig le akartam "győzni" az előző barátnőjét. Látszódott rajta, hogy meleg, s családja miatt csinálta az egészet, mert nagyon kellett titkolóznia, de részemről nem ment az elfogadás. Mindig féltem elhagy egy lányért... Persze végül vége lett a kapcsolat, ugyan más miatt, de valahol felszabadultam, hogy vége lett.

2013. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!