Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kitalálta, hogy...

A párom kitalálta, hogy állatokat akar tartani (tyúk, kacsa). De én nem akarok belemenni mert büdössek meg kínlódni kell velük. A párom szerint lusta vagyok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
43%
Ha megfőzöd teljesen puhára, akkor oda lehet neki adni, a hátát, nyakát én sem adom oda neki, az kuka, de a lábat, combot és szárnyat imádja. A pulyka csontja, ami igazán veszélyes rá, az nagyon szilánkol még főzve is.
2013. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
60%
29-es, bocs, de nem vagy tisztában a dolgokkal. A kutyának csöves csontokat (pl combcsont) nem szabad adni, mert azok törnek szilánkosra. pl. csirke hátát jól megfőzve ép fogú, egészséges kutya minden további nélkül megkaphatja.
2013. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, csöves csontot. Bocs...
2013. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Fejezzétek már be ezt a hülyeséget és a kérdésemre válaszoljatok.
2013. júl. 15. 16:29
 35/37 anonim ***** válasza:
55%

32-es vagyok, az előbb már válaszoltam a kérdésedre: mi tartunk tyúkokat és kacsákat, persze nem ipari mennyiségben, csak úgy az udvaron, napi kétszer tíz percet kell kb. foglalkoznom velük, ezen kívül a párom vállalta a takarításukat, de az sem tart sokáig.

Szóval: ha azért nem akarsz néhány kacsát és tyúkot tartani, mert ezt fárasztónak érzed, akkor tényleg lusta vagy, ez tény. Ha más okod van rá, akkor meg ezt add elő a párodnak. A tyúkok, ha jól tojnak, egyébként megérik, mert a tojás ára azért visszahozza a takarmányét.

2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nekik hely, van rá pénz meg idő és lelkesedés (párod részéről), akkor hagyd rá... Lehet, hogy p is 2 hónap múlva megunja, de lehet, hogy te szereted meg. Akár meg is egyezhetnétek, hogy ő takarítja meg minden, ha már ennyire kell neki, te meg este megeteted őket. Az azért nem egy nagy fáradság :)


És a tyúkokat ki nem állhatom, a kacsák viszont bűbájosak :D

2014. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
80%
Ja és én se lelkesednék a helyedben, de ha mindenképp erre vágyik, akkor hadd legyen neki.
2014. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!