Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kitalálta, hogy...

A párom kitalálta, hogy állatokat akar tartani (tyúk, kacsa). De én nem akarok belemenni mert büdössek meg kínlódni kell velük. A párom szerint lusta vagyok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
48%
Kizárt, hogy napi 8 vagy több óra munka után ilyesmivel foglalkozzak, ráadásul nem is nagyon láttam élő baromfit állatkerten kívül.
2013. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

" és hajnalban kelni az etetés miatt. Ezért soha nem is tartok semmilyen állatot. "


Évek óta,baromfikat is tartunk és sosem kellett miatta hajnalba kelni...ugyan már!

Előnye,hogy spórolás és finomabb a saját nevelt mint a boltiak... Stb.

2013. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
83%

Állatokat csak az tartson, aki szereti őket. Férjem falun nőtt fel, mindig voltak állataik, én pedig a 4.-ik emeletről jöttem.

Közös megegyezéssel arra jutottunk, tartson olyan állatot amilyet akar, de engem hagyjon ki belőle.

Volt birkánk is, de kiszámoltuk, semmi haszon.

Tyúkkal semmi gond, van friss tojás, nem igényesek.

De: drága a takarmány. Csak fű kevés nekik! Kacsánk is volt, de az macerásabb. Tömni meg nem tömtük, az kínzás.

Nem lustaság kérdése. Ha nem szereted, ne csináld, mert úgy csak kinlódás, Neked, tyúkoknak is.

2013. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
41%

Tudja mibe kerül állatott tartani, az oltások, etetés, itatás, tél közepén valamilyen fütés,

a levágott hús tárolás, a ketrecek karbantartása, az élő állat se 2 fillér ha nem értetek hozá első héten elpusztul felesleges pénz kidobás.

2013. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%

Akkor egyetek az ocska tescos mutyukot ami fel van vizezve lusta banda.

Bezar a superm akkor majd ehenhaltok tyuk megel konyhahulladekon is oszre le kell vagni.

2013. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha te nem akarsz velük foglalkozni, akkor ezt neki el kell fogadnia. Ha ennek ellenére ő állatokat akar tartani és foglalkozik is velük, azt meg neked kell elfogadnod. Vagy lehet olyan kompromisszum, hogy ő vállalja a velük való foglalkozás oroszlánrészét (mert ő akarja őket inkább), de ha mondjuk nincs otthon, akkor te is megeteted, megitatod őket. Egyébként a tyúkkal, kacsával nincs igazán nagy gond, hacsak nem kiscsirkéket, vagy kiskacsákat vesztek. Felnőtt, erős állatokat kell választani, mondjuk valami tanyáról. Én naponta kb. kétszer 10 percet "kínlódok" velük, az etetéssel, a tojás összeszedésével, meg egyszer voltak betegek több év alatt, akkor itatni kellett velük valami port. A takarítást a férjem vállalta magára, de ő sem igazán szakad bele.
2013. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%
A férjed arra is gondolt, hogy a pipiket konyhakésszé kell tenni? vagy ehhez is ért?
2013. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Mi kertes házban lakunk nagy udvarral szóval megoldható lenne. Sőt még disznót is akar tartani.
2013. júl. 15. 06:06
 19/37 anonim ***** válasza:
28%

Hogy mennyi lusta tudatlan liba van ? Az is baromfi.

Videken kertben sok mindent lehet termelni tartani igy olcsobb az elet.

Komolyan egy csirket egy 10 eves fel tud bontani annyira egyszeru.

Fozni tudtok?? Vagy keszetelt esztek?

Ugy latom a nok egyre benabbak lesznek es egyre lustabbak

Baromfit nem kell beoltati csak etetni itatni takaritani es minden nap lesz tojas es evente teli a fagyaszto l.

2013. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
22%

Levágni is lefogja majd ő?


Én megértelek,én se tenném tele a szép zöld füvünket állattal,és utálnék kakaskukorékolásra kelni,szagolni őket állandóan.

2013. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!