Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gyerek élete kisiklik,...

Ha egy gyerek élete kisiklik, vagy rosszat tesz, rossz társaságba keveredik, mindig, minden esetben,100%ban a szülő a hibás?

Figyelt kérdés

Olyan viccesnek tartom hogy a Mónika showban minden második rész végén ugyanazt a sablon szöveget mondja el Mónika: "ha egy gyermek élete rosszá válik mindig minden esetben a szülő a felelős" szerintem ez egyáltalán nem igaz, hanem egy általánosítás.

Tudom, ne nézzek ilyen agyament népbutító műsorokat, meg utáljátok Mónikát, meg az egész RTL-t, de én kifejezetten szeretem nézni mert jókat nevetek rajta.


De ez a sablon szöveg a végén nagyon bosszantó. Szerintetek igaz vagy sem?


2009. okt. 19. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

szülő is de a gyerek is meg ez a mocskos világ amibe manapság élünk. Én megkaptam mindent anno..

-szeretet

-megbecsülés

-figyelmesség

-amit kértem mindig megkaptam

De nem voltam elkényesztetve.

Anyámék hagyták hogy éljem a világom..

Nem voltunk egy szegány család.


De mágis rosz társagába keveredtem.Drogoztam..napokig nem voltam otthon. Alkoholizáltam..

Anyám már annyira idegeskedett utánam..mert ugye mindig kapta a hívást az iskolából hogy: "Gyermeke ma is távolról elkerülte az iskolát..

Ha még is csodák csodájára bementem nem voltam józan és csak ordibáltam. Egyszer osztályfönökömnek is neki mentem..

És magamnak köszönhetem hogy édesanyám agyvérzésben meghalt. Annyit idegeskedett. Ez ébresztett rá arra hogy micsoda mocskos világot éltem én.. És nem a szülő hibája volt. Hanem a sajátomé.

Most hogy 26éves vagyok..próbálom helyrehozni a dolgaimat és édesapámmal rendezni a kapcsolatom szerencsére több-több sikerrel.

Van egy csodálatos barátnőm egy remek családom és normális barátaim. :)


Tehát nem mindig a szülő hiábája ha a gyerek rosz társaságba keveredik.


26/F

2009. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!