Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tenneték ha a párotok...

Mit tenneték ha a párotok inna, csajozna, csavarog? És még meg is verne? Meddig lehet igy élni? Mit lehett tenni? Hova mehetnek a fiammal? Hogy boldog legyek vele?

Figyelt kérdés
Sajnos azt hiszem en rontottam el,a dolgokat de én csaltam meg előszor,aztan el mondtam neki MERT A LELKIISMERETEM nem hagyot s hogy miert:nem foglalkozott velem ugy mint nővel az uzlet jobban erdekelte vágytam a szeretetre.Aztan meg beszeltuk es egyutt maradtunk...szuletett egy kisfiunk aki mar 3 eves aztan nem jobb lett a dolog hanem roszabb ver iszik csajozik.Sajnos a szuleimmel nem igazan vagyok jobban emiatt kenytelen vagyok elviselni ezt a boldogtalan eletett,na es persze a kis fiam miatt aki imadja az apjat...
2009. okt. 19. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha már 3 éves a fiad, akkor miért nem lépsz? Menj dolgozni! Én is azt teszem, így már azért meg lehet élni.

előző válaszoló

2009. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy. En a helyedben a szuleimet valasztanam inkabb, mint igy elni.

De a te dontesed.

2009. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed mit tennék? Már régen leléptem volna. Meddig lehet így élni? Sokáig, ha elviseled. Mit lehet tenni? Lelépni!! Miért nyavalyogsz, hogy nem tudsz mit csinálni, és kénytelen vagy ezt elviselni?? A te élted, és neked kell megoldani. Nincs jó tündér, aki majd jön és megoldja helyetted.
2009. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom elképzelni hogy ha valki sosem ivott és nem is volt agrsszív akkor hogy jön ki egy emberből ez a viselkedés? Az én párom nem iszsik és nem is agresszív. Én inkább az vagyok mint ő! Ha iszik is egy két szülinap alkalmával sem lesz agresszív, bohóckodik nevet és bújos lesz. ezzel csak azt akarom mondani hogy az ilyen ember aki ezt teszi mindígis agresszav volt ésatöbbi! Miért maradtál egy ilyen emberrel és miért szültél neki még gyerereket is, főleg hogy már akkor sem tudta megadni neked amire szükséged volt mikor még nem volt baba sem, ezért is csaltad meg! És a gyerek miatt nem együtt maradni hanem szétmenni kell! Mert annál rosszabb sosincsen mikor úgy nő fel egy gyerek h a szülei folyton veszekednek, és még verik is egymást! Nem beszélve arról hogy téged fog hibáztatni a gyerek kora miatt, miért nem hagytad ott a szemétláda apját!!??
2009. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hiába írnám azt mint a többiek hogy hagyd el menj ügyvédhez stb. Mert úgyse fogsz semmit se tenni. A legtöbb nő egyszerűen nem tesz semmit. Én azt tanácsolom iratkozz be a tudta nélkül egy önvédelmi oktatásra. Már rengeteg van a neten is. Nem sok idő kell hogy megtanult. Kb fél év. Utána nagyobb lesz az önbizalmad s ami a legjobb meg is tudod védeni magad. Minden nőnek ezt ajálom. Én 2.5 évig tanultam s bevált. Igaz nekem nem erőszakos a férjem.

De sose árt ha egy nő megtudja védeni magát. Ha kétszer háromszór észre veszi hogy nem bír megverni hidd el nem fog többé bántani. Vedd át az irányítást tőlle. Nehogy már majd ő legyen a nagy valaki.

2009. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!