Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket a férjetek tart el...

Benneteket a férjetek tart el a gyerekek mellett, vagy ti is dolgozni jártok?

Figyelt kérdés
(megéri manapság 100.000 ért dolgozni járni?)
2013. júl. 25. 15:19
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
A párom tart el, de szeretnék dolgozni! Annyi izgalmas dolog van, és alig vágom hogy saját fizum legyen. Viszont nem unatkoznék akkor sem ha nem kéne dolgoznom - csak akkor nem dolgoznék ha tényleg sokat keresne a férjem, millió szintűt. Én el tudom szórakoztatni magam, pláne ha majd gyerek lesz, de anélkül is.
2013. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
61%
Igen engem a férjem tart el, egyenlőre. Majd ha a gyerekek eléggé nagyok lesznek megyek dolgozni.
2013. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellett lepontozni? Ja, igen, szeretek dolgozni! Ha nem lenne gyerek, akkoe se lenn3k itthon, nem akarok a férjem nyakán élni. Én ilyen vagyok.
2013. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne muszáj dolgoznom, de így jobb. És megéri, 130-at keresek havonta ( közben tanulok), ez töredéke annak amit a férjem keres, de legalább be vagyok biztosítva. Már ha a mai világban van ilyen.
2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
41%
Én inkább sírnék, hogy négy hónapos baba mellől két helyre kell eljárni dolgozni, meg wc-t kell pucolni, nem verném a mellemet rá...
2013. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
23%
Mi bajod a wc pucolással ? Te is szoktál otthon nem ? Vagy nem ? :)
2013. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
23%
De nem a négy hónapos babám mellől kell eljárkálni mások wc-jét pucolni, hogy elmondhassam nem tart el a férjem.
2013. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
35%

Hát igen...akinek büdös a munka!És ha épp a te WC-det takarítja?

Szánalmasak vagytok!Én nem verném a mellem,hogy eltartott vagyok.Ahogy előttem írták. Legális prostitúció...

2013. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
A párom fel milliót keresett, de akkor is visszamentem dolgozni 100ezerert, amikor 2 eves lett a kicsi. Eloszor is, mert én tevékeny ember vagyok es a játszótér, babazas, főzőcske nem elégített ki. A masik, hogy nem akartam fuggni, eltartott lenni. Dolgoztam (eloszor csak 4 órában), ujabb diplomát szereztem es ma mar vezető vagyok ugy, hogy a gyermekekre is van idom. Az a baj, hogy aki eltartott, mit csinal válás esetén? Mert azert a mai világban ez nem ritka. A gyerektartas nem lesz elegendő a 80ezer melle
2017. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!