Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Bianka névről?

Mit gondoltok a Bianka névről?

Figyelt kérdés
Szép, csúnya, milyen jellemre utal, mi jut eszetekbe róla, stb...
2013. júl. 26. 12:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A Bianka szép hangzású, de nem adnám a gyerekemnek. Az viszont fontos, hogy te nem érzed hozzád valónak, akkor mindegy, hogy szép-e. A Nikolettától viszont a hideg kiráz :D Bocsi. Azért sok sikert az új neveddel! :)
2013. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Bianka ismerősöm, de nem szeretem. Szóval ez a név sem tetszik, de csak a rossz ismerős miatt. Bár mondjuk, ha engem hívnának így nem tetszene, túl kedves, lányos, nőies, csinos, bájos, jó olyan túl tökéletes vagy nem tudom, hogy fogalmazzam meg, nem illene hozzám. A Nikoletta viszont tetszik! :)
2013. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
kiskoromban is meg úgy az idő múlásával is, sok mindenki új ismerős mikor elmondtam hogy hívnak mondták, hogy te nem vagy az a tipikus biankás. te olyan nikolettás vagy... így vesztettem el végérvényesen a tudatot hogy én bianka vagyok, és tudatosult bennem, hogy tényleg nem vagyok biankás, nikolettás vagyok... szinte már a közeli hozzátartozókon kívül senki nem szólít biankának, így végérvényesen már csak papíron vagyok az, vagy is papíron se sokáig
2013. júl. 26. 13:40
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes vagy, kérdező. Biankából Nikoletta akarsz lenni? Én is Bianka vagyok, igaz, 28 éves, és a korosztályomban alig akad másik. Nagyon szeretem a nevem, régen sokat dicsérték, milyen szép, milyen különleges. Ma már nem olyan ritka, mint anno, de még mindig szeretem. Talán kicsit lányos, de megszoktam, megszerettem.

Soha nem akarnék Nikoletta lenni. Nikikkel Dunát lehet rekeszteni, míg a Bianka azért kicsit különlegesebb. Miért akarsz tucat-nevet?

Mentségemre szóljon: szép név a Nikoletta, nincs vele baj, de nem értem, miért cserélné le valaki a Biankáját Nikolettára? Mert ha Euláliának hívnának, megérteném, tesó, de így...?

2013. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14: de ha neki a nikoletta tetszik, akkor miért ne? szerintem sem szép a nevem (bianka), én is sokáig le akartam cserélni. ízlések és pofonok!

én 25 éves vagyok, egyetlen nikolettát ismerek, biankát magamon kívül meg még 4-et.

2013. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A Bianka szerintem szép név, én szép, kedves, határozott, nagyszájú, jó fej Biankákat ismerek. A Nikoletta kevésbé tetszik, bár egyik jó barátnőmet így hívják.
2013. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha Bianka lennék, sosem cserélném le. Főleg nem Nikolettára. Ami egy hányás.
2013. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Kislànyomat Biankànak hívjàk 3 hónapos. Viszont a Nikoletta nem tettszik, èn csak olyanokat ismerek akik kisebbsègiek. Nàluk nagyon gyakori ez a nèv. De ha neked tettszik vàltoztass. Attól nem leszel màs ember, ès nikolettàsabb sem.
2013. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%
17+ : A Nikolett sokkal szebb.
2013. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem Nikolettának hívnak. Sokáig Nikolettként írtam a nevem, de amikor személyit kellett csináltatni rám szóltak, hogy írjak a betűt is a végére, mert úgy hivatalos. Egyébként nekem nincs bajom vele. Ja és nem vagyok kisebbségi!!!!:):):)

A Bianka szép név, egy munkatársam is így hívják.

2013. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!