Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Bianka névről?

Mit gondoltok a Bianka névről?

Figyelt kérdés
Szép, csúnya, milyen jellemre utal, mi jut eszetekbe róla, stb...
2013. júl. 26. 12:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bianka vagyok. Kiskoromban nem szerettem a nevem, de most már imádom, szerintem nagyon szép név.
2013. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bianka vagyok, és én imádom a nevem :) Mondjuk a személyiségem se átlagos, a kinézetem se, én magamhoz passzolónak érzem, a nevem az egy amiben egyetértek a szüleimmel :) Ha Te a Nikolettával vagy boldog, változtass nevet! Egyszer élsz, egy ilyenen ne agyalj már, szerintem. És ha még a Nikoletta se tetszik, tudod változtatni :) Hajrá csajszi :)
2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy neked tetsszen, s jól érezd magad azzal a névvel. Úgy is mindenkinek más jön be, hisz a legtöbben 1-1 általunk ismert személyhez kapcsoljuk a neveket, s azok jellemzőit.
2013. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
A Bianka gyönyörű név, egyik kedvencem!:) Ha lányom lesz, lehet, hogy így fogják hívni! Nagyon szép hangzású, különleges név és a becézései is nagyon nagyon szépek:)) Nikoletta nekem nem tetszik, nincs vele nagy baj, de szerintem iszonyatosan átlagos. Te helyedben SOHA nem cserélném le a Biankát, Nikolettára meg főleg!
2023. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!