Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a 10 hónapos...

Elengedjem a 10 hónapos lányom a mamájával a strandra?

Figyelt kérdés

elözö hétvégén anyóssal összekaptam pénteken és vasárnap menni akart strandra,de én nem mentem van egy 10 hónapos kislányom és nem engedtem vele,nélkülem és a párommal ezért nagyon összevesztünk és megvert.

anyóstól zokogva kértem segitséget skypon de azt éreztette velem hogy megérdemeltem és megfenyegetett,hogy kér láthatásit az unokájára.

na most hozzáteszem hogy előtte szó szerint mindennap átmentem hozzá a kicsivel. ez a vita mára már elcsendesedett,de tegnap a párom azt mondta hogy megint menni akarnak a strandra.

én továbbra sem akarok vele menni mert undorító egy nő.

de nem tudom mit tegyek a lányom anyatejes még és nagyon össze vagyunk nőve. ha most megyek velük akkor nekem úgy jönne ki,hogy nekik van igazuk(megadtam magam)

de ha azt mondom ,hogy nem akkor félek hogy megint balhé lesz.

mit csináljak? tudom hogy faramuci a helyzet :(


2013. júl. 31. 12:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

13:43 Mi a francért kell OKOSKODNOD, adnod alá a lovat, az miért jobb, ha adjuk az 5letet , hogy Menj el strandra, és akkor nem ver meg a férjed, nem lesz balhé.

TÖREKEDJ a BALHÉ MENTESSÉGRE. etc etc...

Az ilyen nők akik bántalmazás alatt állnak , nagyon nem is fogadják el a segítséget, 5letet, az Újrakezdés lehetőségét.

Mert a nagy szerelem, valakihez tartozás , félelem elvonja a figyelmüket a való helyzetről , AMI BORZALMAS, főleg egy kisgyerekkel.

Nagyobb lesz a kisgyerek akkor milyen családban fog nevelődni, a lelke, teste.

Jobb hamarabb kilépni egy ilyen ""kapcsolatból, házasságból" mielőtt durvábban elfajulna, Mint a nagynénimnél. - ahogy korábban írtam -

2013. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném el a gyerekemet a mamájával a strandra, csak ha én is ott vagyok. Az enyém 8 hónapos, voltunk már vele strandon, kb. 10 percet töltöttünk vízben. Anyósomra nem bíznám, pedig nem utálom mint te, egyszerűen csak ebből a szempontból nem bíznék benne, és ő sem merné vállalni, ő sem bízik magában. A férjemmel járunk babaúszásra, de ennyiben merül ki a strandolás (kb. fél óra). Vagy anyukáméknál az udvaron kis felfújható medencében pancsol. Az is kb. 10 perc. Szerintem ekkora babával nem lehet többet "strandolni". Nem akarlak bántani, de a helyedben nekem nem anyósom lenne a legnagyobb bajom, hanem a férjem.:(
2013. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Bántalmazás... Látszik, hogy nem volt benne részetek. Persze, a kérdező nem egy IQ bajnok, de ezek a válaszok itt, amiket adtok, rémesek.

Költözzön el? Hová? Az utcára? A gyerekkel? Mit tegyen? Sok bántalmazott nő költözne, menekülne... De akkor jön a bántalmazó. >Ha elmész, megöllek, érted, megöllek! vagy >ha elmész, a szemed láttára verem agyon a tetves gyereked!

És mit tesz ilyenkor egy anya? Inkább marad? Miért? Mert nincs választása. Mert nincs pénze, nincs fizetése. Miért nem dolgozik? Mert... >csak egy ócska kis szajha vagy, csak mutogatod magad a munkahelyen. Ki ne merj menni innen! ...


Szóval lehet ítélkezni. Nyugodtan.

2013. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Még mielőtt annyira sajnálnátok a kérdezőt: Nem tudunk róla semmit! Hol vannak a szülei? Tudnak ezekről a dolgokról? Miért nem lépnek közbe? Persze nagyon nehéz ebből a helyzetből kitörni (különösen úgy, hogy nem is tudja ő maga sem, hogy nem jó az, amiben él), mindig nehéz a változás, de hosszú távon tényleg ilyen légkörben akar élni, és gyereket nevelni?
2013. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azonnal távoltartási végzést a mama ellen. A párod meg NEM NORMÁLIS
2013. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Költözzön el? IGEN Hová? SZÜLEIHEZ Az utcára? NEM

A gyerekkel? IGEN Mit tegyen? KÖLTÖZZÖN, A JOBB ÉLET REMÉNYÉBEN, AZ OLYAN ÉLETÉRT AMIÉRT MEG IS ÉRI ÉLNIE.

TALÁLNA EGY MEGBECSÜLŐ FÉRFIT AKI NEM ÜTI , VERI, .

De akkor jön a bántalmazó. >Ha elmész, megöllek, érted, megöllek! vagy >ha elmész, a szemed láttára verem agyon a tetves gyereked!

Ha mindenki a MI LESZ HA -tól tartana SZAR SEM LENNE AZ EMBERBŐL. csak ugye van aki képes, lépni , mer lépni, nem csak ül és vár, hogy lenyugszik a férj, Mer lépni mert szeretne jó életet a gyermekének és magának.

És mit tesz ilyenkor egy anya? MEGPRÓBÁL A HELYZETBŐL KILÉPNI, MINDEN ERŐVEL!!! Inkább marad?HA VAN ESZE NEM Miért? Mert nincs választása.--- ennél NAGYOBB HAZUGSÁGOT RITKÁN HALLOK.


PL :

Most akkor egy tolószékes ember is csak tűrje el a Tolószékes életet, és adja fel az álmait. NEM !!!

AKINEK TÉNYLEG VOLTAK ÁLMAI ÉS AKARJA IS KIHOZNI A MAXIMUMOT MAGÁBÓL. az elmegy gyógytornára, segítséget kér attól aki ad !

PÉLDA !!! AMI IGAZ TÖRTÉNET !! zenés anyaggal (nem brutális videó)

http://www.youtube.com/watch?v=M97vR2V4vTs

AJÁNLOM MEGNÉZNI !!! BÁTORSÁGRA, ÉS CÉLTUDATOS EMBERRE VALL.

2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
És a te megoldásod mi? Tűrjön élete végéig? A bántalmazást szerencsére mostanában már nem tolerálják annyira, kérhet távoltartást, kereshet segítséget vagy olvasgathat itt és tűri, hogy bántsák.
2013. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%

Úgy írod hogy a férjed erre megvert, mintha azt mondanád hogy erre ivott egy pohár vizet. Ez nálatok normális és te hagyod? Nincs saját családod, szüleid, barátok, rokonok?

Rövid távú és ideiglenes megoldás hogy mond azt, hogy aznapra te már csináltál programot a babával.

Hosszútávon az lenne a legjobb ha a kedves férjedtől és a családjától két kontinens választana el. Így akarod vele felnevelni a gyereket, hogy nem áll melléd (bárkivel szemben -válóok nálam), és ver? Ilyen egy boldog család? Állj már a sarkadra, nem lehetsz ilyen nyuszi.

2013. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen helyzetben én csak a szegény picit tudom sajnálni... Nem igazán értem az ilyen nőket. Valószínűleg tényleg kívánják a fájdalmat. Különben már rég nem élne ott és elég talpraesett lenne a lelépéshez.
2013. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!