Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a 10 hónapos...

Elengedjem a 10 hónapos lányom a mamájával a strandra?

Figyelt kérdés

elözö hétvégén anyóssal összekaptam pénteken és vasárnap menni akart strandra,de én nem mentem van egy 10 hónapos kislányom és nem engedtem vele,nélkülem és a párommal ezért nagyon összevesztünk és megvert.

anyóstól zokogva kértem segitséget skypon de azt éreztette velem hogy megérdemeltem és megfenyegetett,hogy kér láthatásit az unokájára.

na most hozzáteszem hogy előtte szó szerint mindennap átmentem hozzá a kicsivel. ez a vita mára már elcsendesedett,de tegnap a párom azt mondta hogy megint menni akarnak a strandra.

én továbbra sem akarok vele menni mert undorító egy nő.

de nem tudom mit tegyek a lányom anyatejes még és nagyon össze vagyunk nőve. ha most megyek velük akkor nekem úgy jönne ki,hogy nekik van igazuk(megadtam magam)

de ha azt mondom ,hogy nem akkor félek hogy megint balhé lesz.

mit csináljak? tudom hogy faramuci a helyzet :(


2013. júl. 31. 12:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Igen , sajnos vannak ilyen nők, akik ezt valamiért "kérik " már lassan, .

Nagynénimet is veri a mocsok férje, ha a férjnek nem tetszik valami, nem úgy van csinálva ahogy ő akarja.

Ami még durvább lerúgta az ágyról valamikor, azzal a mondattal - neked ott a helyed - (-.-)

Ez a hülye meg nem szeretné, otthagyni mert akkor egyedül maradna.

Mire várnak ilyenkor ezek a nők nem értem. Jó oké, hogy én most könnyen hadonászok a szavakkal,-mert nem vagyok a helyébe az illetőnek- de SOSEM KÉSŐ ÚJRAKEZDENI.

Először minden szép és jó volt neki, édesgette az a mocsok, utána pedig napi rendszerrel kapott.

Segíteni nehéz lenne neki így mert külföldön él.

-De aki hülye az haljon meg, mondta a hal és kifeküdt a napra napozni.- BOCSÁNAT , HOGY EZZEL A KIS MONDÁSSAL ÁLLTAM ELŐ ITT.

2013. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
A lepontozó szerint akkor normális, hogy az erőszakos, asszonyverő férje és az ostoba anyósa kegyét keresi a kérdező?
2013. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%
Pont ìrni akartam, hogy èn is mennèk, biztos ami biztos de neked ez a legnagyobb bajod???????? gondolom a gyerek màst is eszik 10 hònaposan de mi az hogy megvert a pàrod????!!!!!!!
2013. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

nekem nem az jön le h a kedvüket keresné, egyáltalán nem.

És nem is kéri hogy verjék meg, szeretné elkerülni az újabb incidenst.

Nem látok bele a kérdező életébe, de nem mindenki tud 10 hós babával olyan jövedelmet felmutatni hogy lakásra is fussa, gyereknek is mindenre...Vagy menjen a híd alá, mint jó anya, az tetszenem nektek?

2013. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Jól emlékszem, hogy volt már egy nagyon hasonló kérdés ehhez?
2013. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%
14-es: És nincsenek szülő, barátok, vagy olyan ismerősök akik befogadnák, vagy segítenének a kérdezőnek? Szerinted normális hogy valakit ver a férje? Mennyit ér, hogy ott élhetek és ütnek-vernek, vagy inkább egyedül megélek ahogy tudok, de nyugtom van? Minek, mi az ára szerinted? Mi a jó példa egy gyereknek?
2013. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

Igazad van! Ne menjen el sehova, maradjon otthon, hátha egyszer agyonveri ez a jóember. Hisz galamblelkű a szentem, csak egy kicsikét eldurrant az agya. Nem fordul elő nagyon gyakran, csak annyira, hogy a neje retteg nemet mondani. De nem gond, ha az anya véletlen meghalna egy szerencsétlen szekrénynek esésben, majd a 10 hós tök jó kezekben lesz a kis cukimackó kezében. Max. 13-14 évesen megerőszakolja párszor, esetleg veri, hisz, ugyan már! Nem volt pénz elköltözni. Nem is léteznek szervezetek ebben a mocsok világban, akik pont az ilyen anyákon segítenek...


Remélem mindenki érezte az iróniát.

2013. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
a
2013. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
7%
most azzal mire megy szerencsétlen, hogy itt b..ztatjátok? Jó nagy sz.rh.zi emberek vagytok mind! Tanácsokat kéne adni, nem földbe döngölni a másikat.
2013. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
A tanács megvolt: költözzön el!
2013. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!