Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt ülök tehetetlenül, férjem...

Itt ülök tehetetlenül, férjem rosszulléttel kórházban, aggódom, majd' megveszek az idegtől, hogyan nyugodjak meg, míg nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Reggel hányt szegénykém, de elindult dolgozni én meg visszafeküdtem (hajnal fél 5-kor). 6 körül ébresztett a 4 éves fiam, de fáradt voltam, magam mellé vettem, aludtunk 9-ig, közben sokat gondoltam a férjemre, hogy jobban van-e már... persze a "női megérzés"... ő ébresztett 9-kor, hogy a sürgősségin van, infúziót kap, aztán majd hazaengedik, mert annyira rosszul lett (hányt, ment a hasa, szédült). Amúgy a kórház egyben a munkahelye is.

Autónk nincs, kérdeztem bemenjek-e a 4 évessel, azt mondta nem kell, majd jön. Írtam neki, hogy kérdezze meg van-e betegszállítás ebben az esetben, vagy simán kilökik és induljon haza? Erre még válaszolt. Azóta két sms-t írtam, nem ír vissza. Aggódom.

Nem merek elindulni a gyerekkel, mi van, ha közben ő is elindul és elkerüljük egymást? Szerintetek betegszállító hazahozza? Hogy nyugodjak meg,, míg nem jelentkezik?


2013. aug. 5. 10:18
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Szia!

Jobban és jobban végre! :D Férjemet tegnap délelőtt kiengedték, mert nem jár már sűrűn wc-re. A leletei ma lettek kész, a zárójelentéssel együtt, amin az áll: feltételezetten fertőző eredetű hasmenés és gyomor-bélhurut, egyéb elektrolit- és folyadék egyensúly zavarok.

Én is javulgatok, nekem verejtékmirigy-gyulladásom lett jobb hónaljban, börgyógyász nem tudott segíteni, így sebészetre kellett mennem tegnap. Minden nap visszajárok kötözésre, és szépen rendbe jövök. Testileg-lelkileg... mindenhogy!


Nagyon szépen köszönöm neked a folyamatos érdeklődést és, hogy tartottad bennem a leket. Ezúton küldök a távolból egy virtuális ölelést Neked! Köszönöm!

2013. aug. 13. 18:48
 32/35 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!Jobbulást Nektek!Az én kisfiamnak is ezt írták rá mikor 2 hónaposan hasmenéses-hányós vírust kapott el.Balaton környékén hallottam hogy van ilyen járvány.Kicsitek nem kapta el?
2013. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy már jobban vagytok! Kívánom, hogy most már sitty-sutty tűnjön el ez a betegség tőletek.
2013. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Jaj, ketten vagytok? Ugyanannyi a százalékotok, azt hittem egy ember írogatott végig. :)

Akkor elnézést, kedves másik válaszoló, Neked is virtuális ölelés. :))


Talán nem kapta el, mondju múlt héten volt egy-egy híg "széklete". Azért az idézőjel, mert inkább ilyen pukinak indult, de nyomot hagyott a gatyában dolog volt. Adtam neki normafloret is megvontam, minden olyan dologtól, ami erősítené ezt nála (pl tej). A héten anyósomnál üdül, de úgy tudom jól van. :)


((Zárójelben jegyzem meg július végén Balatonon voltunk, aztán 1 hetet dolgozott a férjem, következő hétfőn lett rosszul. Bár nem hiszem, hogy ott szedte volna össze.))


Még egyszer nagyon köszönöm Nektek!! ♥

2013. aug. 14. 17:40
 35/35 anonim ***** válasza:
Tényleg látom ketten vagyunk..:) Általában inkább én írtam már csak a vége fele neked.Úgy hallottam hogy a strandokon terjed nagyon ez a vírus.Hátha a kicsi már nem fogja elkapni.E.
2013. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!