Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt ülök tehetetlenül, férjem...

Itt ülök tehetetlenül, férjem rosszulléttel kórházban, aggódom, majd' megveszek az idegtől, hogyan nyugodjak meg, míg nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Reggel hányt szegénykém, de elindult dolgozni én meg visszafeküdtem (hajnal fél 5-kor). 6 körül ébresztett a 4 éves fiam, de fáradt voltam, magam mellé vettem, aludtunk 9-ig, közben sokat gondoltam a férjemre, hogy jobban van-e már... persze a "női megérzés"... ő ébresztett 9-kor, hogy a sürgősségin van, infúziót kap, aztán majd hazaengedik, mert annyira rosszul lett (hányt, ment a hasa, szédült). Amúgy a kórház egyben a munkahelye is.

Autónk nincs, kérdeztem bemenjek-e a 4 évessel, azt mondta nem kell, majd jön. Írtam neki, hogy kérdezze meg van-e betegszállítás ebben az esetben, vagy simán kilökik és induljon haza? Erre még válaszolt. Azóta két sms-t írtam, nem ír vissza. Aggódom.

Nem merek elindulni a gyerekkel, mi van, ha közben ő is elindul és elkerüljük egymást? Szerintetek betegszállító hazahozza? Hogy nyugodjak meg,, míg nem jelentkezik?


2013. aug. 5. 10:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező!

Ne is csodálkozz, ha a férjednek baj van az epéjével, ennek ellenére össze eszi a dinnyét, az uborkát, a pudingot, és még ki tudja mi mindent, szóval ne csodálkozz, ha a szervezet tiltakozik ellene!

Majd legközelebb tiltsd meg a férjednek, hogy ilyen össze-vissza, mint egy felelőtlen kamaszgyerek, egyen mindenfélét.

2013. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg, ugyan ki lehet az a csökött agyú, aki mindenkit lepontoz, aki tényleg segíteni szeretne, meg normális választ ad egy ilyen kérdésben? Valami perverz elmebeteg lehet. Na, mindegy. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
2013. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hívott 11 után, hogy kb fél óra még. Mondtam neki kérdezzen rá mindenre, gyógyszer, itthoni ápolás stb... Mondtam neki el ne induljon haza BKV-val vagy biciklivel (azzal jár dolgozni) ebben a hőségben, inkább hívjon taxit. Viszont azóta semmi hír róla.

Ugye mikor én hívtam felébresztettem, azóta meg nem hívtam, hadd pihenjen, csak egy sms-t írtam neki, amire nem válaszolt. A "kb fél óra még" óta eltelt lassan 3-3,5 óra, úgyhogy nem tudom mit gondoljak, már rémeket látok. Remélem nem indult el a legnagyobb hőségben és nem az út szélén esett össze valahol.


Azt meg tudom én, hogy nem szabadna neki zabálni, de nem hallgat rám, ebben az esetben tiszta anyja. Anyósom is mindent összeeszik, aztán Rennie.n meg bilagiton él két napig, mert fel sem tud kelni. Az evés az a téma, amiben soha nem hallgatott rám. :(


Köszönöm, hogy érdeklődtetek. Ha hazaér jelentkezem.


(Én nem pontoztam, se le, se fel.)

2013. aug. 5. 15:01
 14/35 anonim ***** válasza:
48%
Tudsz már vmit?
2013. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentem után nem sokkal hívott, de egy női hang szólt a telefonba, hogy az XY Kórházból telefonál... megállt bennem az ütő, miért hív a férjem telefonjáról, miért nem a férjem hív??? Aztán ecsetelte, hogy a telefon bent maradt az ágyán, de a beteg már hazament. Kérdeztem kb mikor, azt mondták vagy két órája, szóval du 1 körül. Ekkor már sírtam, mert fél óra az út haza, na mondom hogy fogom elérni, szegény azt sem tudja hol a telefonja, biztos összeesett valahol, nem tud hazaszólni. Remegve kértem a nőt, hogy nézzen be, vagy hívja fel a férjem kollégáit, hátha bement hozzájuk, hogy valaki hazahozza műszak végén. Erre kérdezi a hang, hogy Garami úr itt dolgozik? Mondom Garami? Az ki? nem, nem ez XY, a férjem telefonja... jaaa, hát ő még bent fekszik. Azt hittem megőrülök. Odavitték neki a telefont, mondta, hogy szarul van, lázas, viszik hasi uh-ra, de lehet bent kell maradnia.

Beszaladtam hozzá, vártuk az eredményt, minden negatív, 39,3-ról 38,8-ra vitték a lázát, kapott 4 infúziót és hazaengedték. :(( Ételmérgezésre gyanakodnak, holnap megyünk másik kórházba bakteriológiai tenyészetre.


Itthonra 38,4 lett a láza, csináltam hűtőfürdőt, de magasabb lett neki, megint 38,6 fölött van. Nem tudom mit tegyek, Rubophent vettem, azt adok majd éjszakára neki. Fázik, pihen, hűtőfürdőt nem akar. :(

2013. aug. 5. 20:24
 16/35 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok!Majd írd meg ha tudsz vmit.
2013. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést. Egész éjjel küzdöttem a lázával. 39,6-nál kezdtem feladni, hűtőfürdő, priznic és lázcsillapító után... végül enyhülni kezdett. Egész éjjel tartotta a 38,5 fölötti lázat, hasmenése van, émelyeg, hűtőfürdőzött többször éjjel. Reggelre még gyengébb lett, így bevittem a másik kórházba. Ott is kapott már infúziót, most várunk. Én itthon a 4 évessel, ő bent egyedül, de 10 percre van tőlem. Fogalmam sincs miez, de én még ennyire nem aggódtam senkiért/semmiért. :(
2013. aug. 6. 12:06
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem mondták hogx mi okozhatja ezt?Apukámnak tavaly a vesegörcs okozott hasonló tüneteket.Neki még a dereka fájt nagyon.
2013. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Még nem mondtak semmit. A tegnapi kórházban ételmérgezésre gyanakodtak, mi meg epegörcsre. Székletminta leadva, várunk.
2013. aug. 6. 15:20
 20/35 anonim ***** válasza:
Az epegörcsön nem lepődnék meg.Írj majd azért ha tudsz vmit.
2013. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!