Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt ülök tehetetlenül, férjem...

Itt ülök tehetetlenül, férjem rosszulléttel kórházban, aggódom, majd' megveszek az idegtől, hogyan nyugodjak meg, míg nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Reggel hányt szegénykém, de elindult dolgozni én meg visszafeküdtem (hajnal fél 5-kor). 6 körül ébresztett a 4 éves fiam, de fáradt voltam, magam mellé vettem, aludtunk 9-ig, közben sokat gondoltam a férjemre, hogy jobban van-e már... persze a "női megérzés"... ő ébresztett 9-kor, hogy a sürgősségin van, infúziót kap, aztán majd hazaengedik, mert annyira rosszul lett (hányt, ment a hasa, szédült). Amúgy a kórház egyben a munkahelye is.

Autónk nincs, kérdeztem bemenjek-e a 4 évessel, azt mondta nem kell, majd jön. Írtam neki, hogy kérdezze meg van-e betegszállítás ebben az esetben, vagy simán kilökik és induljon haza? Erre még válaszolt. Azóta két sms-t írtam, nem ír vissza. Aggódom.

Nem merek elindulni a gyerekkel, mi van, ha közben ő is elindul és elkerüljük egymást? Szerintetek betegszállító hazahozza? Hogy nyugodjak meg,, míg nem jelentkezik?


2013. aug. 5. 10:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit?Férjed jobban van?
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. Jobban néz ki, mint tegnap, sőt ma már nem volt olyan magas láza (reggel 37,2 délután 37,6). Folyamatosan kapja az infúziót benne algopirinnel, hányás csillapítóval. Szegénykém óránként jár wc-re, fáj a hasa, de egyébként elvan.

Eredmény még nincs meg (széklet) de a főorvos szalmonellára gyanakszik.

2013. aug. 7. 18:25
 23/35 anonim ***** válasza:
57%
Még mindig bent tartják a kórházba?Hogy kaphatta el?Mostmár ne idegeskedj meggyógyul hamarosan a férjed.
2013. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Igen, még bent tartják, gondolom addig, míg meg nem lesz a székletvizsgálat eredménye. Szerintem az kb péntek, esetleg holnap. Meg eddig magas láza volt.

Amire gyanakszunk, hogy mitől lehet az a vasárnapi vacsora, a tükörtojás. Mi is azt ettünk a fiammal, de mi másik tojásból, a férjem a pici s-es tojást ette, amit a tescoban vettünk, mi meg a nagyobbakat a fiammal. A fiamét átsütöttük, de a miénk lágy, folyós tükörtojás volt, nekem mégsincs bajom, szóval a pici tojás lehet a bűnös, ha tényleg szalmonella... de ez még csak gyanú.

(Egyébként a fiamon ez már átment egyszer fél éve, szalmonellás volt, de nem tudtuk hol szedte össze.)

2013. aug. 7. 21:20
 25/35 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Azt hittük pénteken hazaengedik, azt mondta bent mindenki, hogy valószínűleg jöhet majd. 3 főorvos mondta, hogy ez bizony szalmonella lesz a tünetek alapján. Péntekre meglett az eredmény és nem szalmonella. Viszont nem is tudják, hogy mi?! Úgyhogy férjem bent maradt, hiába láztalan, napi 10* jár wc-re. Azt mondták neki, ha egy normálisat produkál, akkor jöhet. Szóval nem tudjuk mi van. :(

Köszi az érdeklődést!

2013. aug. 10. 13:55
 27/35 anonim ***** válasza:
Jó kérdés mit szedhetett össze,hogy még mindig nem gyógyult meg.Vmi baktérium lehet,mert a vírus keresztül ment volna már rajta.
2013. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi ez, de kezdek nagyon aggódni. :'(

Szomszédom szerint van hányós-hasmenős vírus éppen -állítólag strandokon több- a 40 fokos meleg miatt... na de... áhh... olyan kimerítő, annyit stresszeltem az elmúlt egy hétben, hogy elmondani nem tudom. Közben rajtam is kijött valami nyavalya, de hétfőtől mennem kell dolgozni, mert, ha ez így marad éhen halunk, a táppénz semmire nem lesz elég, max a rezsire.

Én is rohangálhatok most magamnak dokit keresni, de holnap vasárnap... a kutya nem áll majd szóba velem. Ma éjjel is dolgoztam.... fáradt vagyok, lelkileg, fizikailag, szellemileg... mindenhogy.

Bocsánat, hogy itt nyafogok... csak olyan elkeseredett vagyok... :'(

2013. aug. 11. 01:51
 29/35 anonim ***** válasza:
Kitartás, biztos hamar meggyógyul már a férjed! Most már az idő is megenyhült kicsit, hátha ez is segít.
2013. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2013. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!