Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szüleim...

Síva36 kérdése:

Mit csináljak ha a szüleim állandóan ilyen kifogássokkal jönnek?

Figyelt kérdés
Szóval májusban volt a szülinapom,de még mindig nem lett megtartva,mert a szüleim állandóan azt mondják,hogy még nem volt rá idő,hogy megtartsuk.Ja persze....És amikor meg rákérdeztem,hogy mégis mikor tartjuk meg akkor meg elkezdtek hőbörögni,hogy miért nem értem meg,hogy nincs rá idejük...Pedig anyu tanár,egész nyáron itthon van,meg apunak is volt szabija.De ki vagyok készülve,mert se tortám nem volt se semmi....Az ajándék meg egy mobil volt amit apám a kezembe nyomott"Tessék boldog szülinapot!" és ennyi volt.Anyu meg mindig az mondja,hogy "Mert az enyém mikor van megtartva?!" Pedig megtartanánk az övét is csak azt mondja,hogy neki nem kell torta meg "buli".Marhán kivagyok,mert szerintem ez a szülinapom(11 éves lettem) tökre el van felejtve...És szerintem a szüleim már tökre el is felejtették

2013. aug. 8. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

ajj..ez legyen a legnagyobb baj az életedben!!

én a születésnapomon államvizsgáztam éés képzeld erőm nem volt,hogy tortát kérjek..enni se tudtam úgy izgultam :D

és ne panaszkodj kaptál egy MOBILT!! mit vársz még? toronyórát lánccal?

2013. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem,nem de vártam egy tortát....
2013. aug. 8. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, biztos vagy benne, hogy egy kikényszerített szülinap olyan nagy örömöt jelentene Neked ? Fogadd el, hogy ilyenek a szüleid. Biztos rohanós, stresszes az életük. Bár ez nem mentség, nem igazán tudsz ellene tenni.
2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Argloss ***** válasza:
100%

Első elkerülte a figyelmedet, hogy a kérdező 11 éves és ilyenkor a szülinap még fontos esemény.


Már egészen sok idő eltelt a szülinapod óta, de attól még, hogy tortát nem kaptál azért nem felejtettek el, kaptál ajándékot is még akkor is, ha az ünnepélyesebb része most elmaradt.

2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És a haverok? Ők csak felköszöntöttek nem?



Ha ez vigasztal: én 14 évesen ünnepeltem utoljára "hagyományosan" a szülinapom. Azóta se torta, max pénz ajándékra.

2013. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja,csak sz@r,hogy mindig a szüleim húzzák dolgokat...Pl.:Úgy volt itt alhat nálam az egyiik barátnőm a nyáron most meg már nyár vége van...
2013. aug. 8. 13:27
 7/14 A kérdező kommentje:
a barátnőimtől kaptam ajándékot:)
2013. aug. 8. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem gyerekes vagy nagyon.

Mindent nem lehet akarni..

Egy telefont kaptál 11 évesen..

Gondolj bele abba, hogy van olyan család akinek még ilyen se jut mint Neked, inkább készülj a sulira, és örülj a kicsinek is.

2013. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

bocsi utolsó, de 11 éves lányról beszélünk. KISlányról.

Milyen legyen ha nem gyerekes?

2013. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező egyáltalán nem a tortát, vagy valami gyerekes dolgot hiányol, hanem azt, hogy legalább 1 órára le tudjon ülni a szüleivel beszélgetni. Az egy nagyon nagy ajándék volna neki. Ahogy a válaszokat nézem, másoknak is...
2013. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!