Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi penzbol eltek havonta?...

Mennyi penzbol eltek havonta? Amikor a kisfiammal egyedul voltam, akkor a fizetesembol es a csaladi potlekbol eltunk.

Figyelt kérdés
A fizetesem havonta 70-80ezer es a csaladi 13700 Ft volt, mint egyedulallo szulonek. Gyerektartast nem kaptam sajnos. Ti mennyibol eltek havonta ?
2009. okt. 26. 22:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
90%
7:07-es:Én úgy gondolom,felesleges flegmázni,mert a kérdező nem azért tette fel ezt a kérdést,hogy leszólja azokat,akik mernek nem a létminimumból megélni!Aki leírja,hogy milyen keveset keres,egyik válaszból sem a panaszt éreztem ki,egyszerűen csak a tényeket tárták elénk!Tudod,te szerencsésnek mondhatod magad,mert két jó lehetőséget is kaptál az élettől!Az egyik,hogy valószínűleg a családod is normális életkörülmények között él,mert egy egyetem,fősuli finanszírozása azért nem kerül kevésbe!Ha nem így volt,akkor jó eszed van,és ezt meg kell köszönni a sorsnak,és nem bántani azokat,akiknek a lexikális tudásuk nem olyan magas,hogy egyetemet végezzenek!De ezzel még ők is ugyanolyan értékes emberek,és ugyanúgy őket is megilletne egy élhető életkörülmény.Persze könny rögtön azzal jönni,hogy miért nem utazik valaki a munka után!De közben teljesen jó olyan családokat látni,mint én nem egyet látok,hogy az apuka havonta,hat hetente jár csak haza a családjához,mert itt megkeresi azt a pénzt,amiből a gyerekei,felesége megélnek,de a család modelljük egyenlő a nullával!Mondom ezt én,aki magam is egyetemre jártam,mégis megállt az otthoni fizetésem a netto 140-160-nál!Szóval igenis jogom van tisztelni ezeket az embereket,akik képesek a semmiből is megélni,vagy képesek szétszakadt családokban élni,hogy jobban éljenek!Téged is tisztelnélek,amiért ennyit elértél,de itt nem azért pontoznak le,mert sokat keresel,hanem hogy milyen stílusban adod azt elő!
2009. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
83%

Mi ketten vagyunk, és olyan 600.000-1.000.000. között hozunk haza havonta. (ketten együtt)


Persze ezt nem költjük el mind. Nagyjából 300.000-ból kijövünk.

A többit megtakarítjuk.

2009. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
30%

7.07, vagy mennyi vagyok. Tudod, a felháborodott soraim a Németországból "így nincs értelme hazamenni" és a "mit evett ezen Petőfi" szóltak.

És tök mindegy, mit írogatsz ide, mert amikor ugyanilyen kérdésre minden komment nélkül megírtam a választ, akkor is ennyire pontoztak, tehát kicsit mellélőttél valószínűleg a pontozás okait illetően. Ezért is írtam, amit írtam. Bár elfogadom, hogy neked ez nem tetszik. Te is fogadd el az én véleményemet. Aztán mehetünk tovább.

2009. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
58%
Valoban jobban lehet elni kulfoldon, de azt senki nem irja,h az elet is sokkal dragabb.Pl a havi berletem 40 ezer forint (fovaros) es a lakas amiben lakunk (nem luxus es a kozeleben sincs az otthoni standardnek) 300ezer forint havonta szamlak nelkul,pl ha bemesz kocsival egy bizonyos zonan belul az is penzbe kerul, 2700 ft naponta, a parkolas a munkahelyem kornyeken 1200ft ORANKENT es meg sorolhatnam... en kb 390ezret keresek a baratom kb masfel-2 milliot,aminek nagyon nagy reszet visszaforditja a vallalkozasaba.
2009. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy ilyen sokan irtatok!:)

Utolso valaszolo, azert jo pofa vagy, talan a 40 ezres berletedet konnyebben kifizeted a 390ezres plusz a masfel millas fizetesbol, nem???

Gondolom a "nagy dragasag" miatt azert nem gondolkoztok, hogy visszamenjetek Magyarorszagra, ugye?

2009. okt. 27. 10:49
 36/44 A kérdező kommentje:

Amugy mar mi is kulfoldon elunk, de a kinti jovedelmunket felesleges leirni, mivel azt kint koltjuk el, nem otthon. Masok az aranyok.

Kint nem csak a magasabb fizetesek miatt elnek jol az emberek, hanem az allam nem csak elvesz, hanem ad is, megkonnyiti a csaladok, egyedulallo szulok eletet.

2009. okt. 27. 10:55
 37/44 anonim ***** válasza:
63%

Nem, epp ez az,nehogy azt hidd... a penz hasonlo aranyban van itt,mint otthon. Ha egyedul lennek akkor szobat kene berelnem egy csomo emberrel kb 150ezer-ert. es a parom a bevetelenek a nagy reszet (mint mar emliettem) ami 70-75% vissza kell forditsa a vallalkozasba. (autok, karbantartasok, szerszamok,...)

Apukam otthon a vallakozasaval keres annyit,mint a baratom, csak a baratomnak fizikailag az emberei dolgoznak, apam meg o maga.

2009. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
58%
OFF (bocsi) - Bevandorlokat nem igazan segit az allam,csak az allampolgarokat. itt is csak elveszik a penzed! Itt nincs gyes, meg gyed evekig, mindossze 9 honapig maradhatsz otthon, utana mehetsz dolgozni, vagy nem kapsz egy fillert sem.
2009. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
86%

hah...legalább visszamehetsz dolgozni szülés után....ittmegmár, akár nő vagy, akár férfi, akár vízvezetékszerelő, akár 20 diplomás, nemkellesz senkinek. mert nincs munka. nincs pénze az országnak. én sokat járok külföldre, európán belül, és látom h hol mi folyik. külföldön néhol a lakás árak magasabban vannak, az tény, de tegyük fel, h mindenki megértse, a lakás ára mondjuk dupla, a fizetésed meg a négyszerese. na ezekután kit érdekel h a lakás ára dupla? aki itt 400, meg 300 felett keresett, ő nem az átlagos fizetésü emberek közé tartozik. ebben az országban is megcsinálhatja magának valaki a szerencséjét, ez tény, csak sajnos ez igen ritka, mert itt nemúgy működnek a dolgok, hogyha okos vagy, akkor megbecsülnek és megis fizetnek. nekem szüleim egyik tanár volt, másik orvos. diplomás ugye mind2. és nemmondom h csudajóléltünk. pedighát tanárnő és orvos. mind a 2 olyan szakma ami megbecsülendő elvileg, és szükséges. de neeeem, minek a magyarnak tanárnő, nemkellenek az okos emberek, mert azokat nemlehet hülyére venni. orvos?? azis minek. sokat mászok külföldre, anyám meg mindig mondja, h maradjak már ott kint vhol. és igaza van, tanusíthatom, mert bőven rtudnék választani olyan országot ahol megbecsülik a munkám, és ahol nem azt érzem h azért dolgozom h legyen kajára, meg lakás rezsire, hanem azért dolgozom, mert szükségük van a munkámra, jól csinálom amit csinálok, ezért fizetnek, és nemkell az egész fizetésemet rezsire meg kajára költeni. énsem keresek vmi fényesen, pedighát énis diplomás vagyok. mostígy egyedül még el tengek lengek, de ha férjem lesz, aki kb ugyanennyit keres, és ebből 2 gyereket fogunk akarni eltartani, hát az nemfog menni. lakásról meg neis beszéljünk, kölcsön nélkül itt azsem megy, a köolcsön meg eccerűen kicsinál, és tönkretesz, ahogyan ezek képesek emelni a részleteket mindenféle hülye okok miatt.

na ennyit szerettem volna.

2009. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
82%

07 07 -nek


egy picit gondolkozz el. nem azért pontoztak le, mert "beírtad a jövedelmed", hanem... remélem rájössz

2009. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!