Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas ember vagyok, amiért...

Aljas ember vagyok, amiért nem pátyolgatom a feleségemet?

Figyelt kérdés

Egy teljes hónapon keresztül viszonya volt, orrba-szájba csalt engem, majd rájött, hogy engem "szeret" és otthagyta a kis paliját, aki boszúból állítólag megerőszakolta. Most mindenki úgy gondolja, hogy ez mindent jóvá tett és még nekem illene őt babusgatnom. Eszem ágába sincs és nem érdekel, hogy mennyire szépen hazudja, hogy szeret.

A döntésemet nem befolyásolják a válaszok, csupán reménykedek, hogy valaki legalább látatlanban mellém áll.


2013. aug. 11. 19:22
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Az orvosok szerint tényleg erőszak történt, de hát megérdemelte. Én csak azt a szerencsétlent sajnálom, aki talán börtönbe kerül miatta.
2013. szept. 21. 11:55
 42/48 anonim ***** válasza:
20%
Igen, aljas ember vagy!
2013. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Átvert, megcsalt és én vagyok az aljas?
2013. okt. 18. 16:41
 44/48 LeonBlack ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele? Ha nem sajnálod, amiért erőszak áldozata lett, akkor nem is szeretted. A valódi szeretet nem nátha, hogy elmúljon. Tehát nem szeretted, ezért megcsalt, most se szereted, akkor miért érdekel az egész? Válj el, ne is gondolj rá.
2014. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 LeonBlack ***** válasza:
54%
Sajnálod azt, aki börtönbe kerül erőszakért? Igen, aljas vagy. Nem is kérdés. Remélem, az elkövető két számmal nagyobb segglyukkal fog szabadulni...én az ilyeneknek levágnám, mert úgyse férfiak! :) A feleséged is elég hülye, hogy egy ilyen embert állítólag szeret, egy ilyet, aki az erőszakkal egyet tud érteni...fujj...
2014. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem aljas ember. Én sem sajnálnám azt aki megcsalt engem....igaza van a kérdezőnek. És mivel egy darab férfiról van szó, nem hiszem hogy annyira sajnálni kéne a csajt. 1 pasit simán le tud magáról rúgni egy nő HA NEM AKARJA a szexet....és akkor nincs megerőszakolva...
2014. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Nem értek vele egyet, viszont ő kereste magának. Ha nem hagyott volna el, nem erőszakolták volna meg.
2014. febr. 7. 20:45
 48/48 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet kérdező?
2014. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!