Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas ember vagyok, amiért...

Aljas ember vagyok, amiért nem pátyolgatom a feleségemet?

Figyelt kérdés

Egy teljes hónapon keresztül viszonya volt, orrba-szájba csalt engem, majd rájött, hogy engem "szeret" és otthagyta a kis paliját, aki boszúból állítólag megerőszakolta. Most mindenki úgy gondolja, hogy ez mindent jóvá tett és még nekem illene őt babusgatnom. Eszem ágába sincs és nem érdekel, hogy mennyire szépen hazudja, hogy szeret.

A döntésemet nem befolyásolják a válaszok, csupán reménykedek, hogy valaki legalább látatlanban mellém áll.


2013. aug. 11. 19:22
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
55%
Valami probléma volt ebben a kapcsolatban, nem hiszem hogy a vére hajtotta amikor félrelépett. Ezt viszont én se tudnám megbocsájtani. Ha tényleg megerőszakolták, akkor elég durván megkapta a büntetését. Szerintem némi együttérzés benned is lehetne, attol függyetlenül, hogy válni akarsz. Akkor fogja komolyan venni meg tényleg elhinni hogy válni akarsz, ha düh nélkül, nyugodtan mondod meg neki.
2013. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, ne hogy mar mindjart aldozatnak tuntessunk fel egy not aki megcsalja a ferjet, szegenynek muszaj volt felrelepni mert a ferje ilyen meg olyan. Kepzeljetek el lanyok szerintem akkor is tudta hogy milyen a ferje amikor hozza ment. Ha meg problema van, akkor meg kell beszelni, le kell ulni, ha sehogy nem megy akkor el kell valni, nem pedig felrekefelni. Ilyen idiotasagot...
2013. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Mindenki könnyen beszél...ez egy igen bonyolult helyzet. Te sem adhattál meg neki mindent, ha végül megcsalt, de benne is lehetett volna gerinc, hogyha már talált valaki mást, akkor elválik tőled.
2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell kifacsarni a válaszok igazságtartalmát! Senki nem mondta, hogy a feleség áldozat, mert félrelépett. Áldozat, mert megerőszakolták, de az félrelépés nélkül is előfordulhat bármikor, szóval nem tudom, miféle majom írhat ekkora hülyeséget, hogy az lett a büntetése! Majd ha ő járna így, nem lenne ekkora szája. És azért, mert félrelépett, még nem feltétlenül hazug, de hát ilyenek az emberek, tegyél csupa jót és sz*rnak a fejedre, ellenben, ha egyszer rosszat teszel, utána már csak rosszat néznek ki belőled.

Mennyi rosszindulat és ostobaság egy helyen, sosem gondoltam volna, hogy a magyarokból ennyire hiányzik az empátia, de az főleg nagy baj, hogy már gondolkodni sem gondolkodnak a legtöbben, csak vagdalkoznak! Vonatkozik ez a kérdezőre is, esze ágában sincs átgondolni, minek lépett félre az asszony. 9 után először. Ha amúgy ilyen lenne, nem bírta volna eddig, de ez se jut senkinek eszébe. Pedig a kedves kérdező valamit rejteget, itt kérdezősködik, keresi az igazát, várja a megerősítést részinformációk alapján, úgy, hogy senki nem tudja a teljes történetet, sem az előzményeket, nehogy magának is be kelljen ismernie, hogy neki is benne a keze a biliben.

Na szóval, abban igazad van, kérdező, hogy gerincesebb lett volna elválni, de mivel te magad olyan megnyilatkozásokat tettél itt is, amik elég önzőek és nem arra mutatnak, hogy egyenrangúnak ismered el a feleséged, én bőven el tudom képzelni, hogy próbált neked jelezni, hogy valami nem jó, sőt, nem lepne meg, ha a válást is felhozta volna már, de te gondolom tojtál a fejére. Mert egy férfi nem kommunikál, csak tojik a neje fejére, nehogy már egy férfi dolgozzon a házasságáért. De egy férfi a félrelépést nem bocsátja meg, igaz? Na, benne a kezed a biliben?

2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
*9 év
2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy nő panaszkodna most, akkor mindenki sajnálná és ösztönözné, hogy váljon el, mert a férj máskor is megteszi. Amúgy nem kell sajnálnod, az erőszak, hogy történt?
2013. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Élni akart egy kicsit, ő ezt mondja. Az "erőszak" pedig akkor történt, amikor megmondta, hogy szakítani akar.

Én elhanyagoltam, mert vele ellentétben én dolgozom, ez tény, de próbáltam folalkozni, vele, ez sokszor nem sikerült, ez az én hibám.

Ez a "nem tekintem egyenrangúnak" pedig süket duma. Jelen helyzetben miért tekinteném annak? Elárult, nem szeret. Na de arról az egy mondatról nem kellene azt levonni, hogy 9 évig cselédként tartottam!

2013. aug. 12. 07:03
 28/48 anonim ***** válasza:
80%
Állítólag de lehet hogy nem, lehet hogy csak kamú és sajnáltatni akarja magát. Ő csalt meg ő sara. Én se babusgatnám.
2013. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem igazad van. Megcsalás után, legyen az 1 éjszaka, vagy viszony. Onnantól, engem már nem szeret a férjem, és nem érdekelne, hogy mi van vele.


Bunkó nem vagyok, biztos köszönnék ha összefutnék vele az utcán, de semmi több.


Ennek a nőnek te nem tartozol semmivel. Akár megerőszakolta a szeretője, akár nem!


27/N

2013. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

Most nehéz helyzetben van a feleséged. Az együtt töltött 9 év kedvéért én mellette lennék, amíg fel nem dolgozza, de szigorúan barátként, aztán fel is út le is út.

Egy erőszak hatalmas trauma, ne rúgj bele még te is. Hallottam olyan esetről, ahol a pasi csalta a nőt, aztán lelépett az új nővel, aztán rákja lett. Az új nő persze rögtön lepattant, a volt feleség meg ápolta a pasit, amíg meg nem gyógyult, de utána kirakta a szűrét. Te is tehetnél valami ilyet.

2013. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!