Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas ember vagyok, amiért...

Aljas ember vagyok, amiért nem pátyolgatom a feleségemet?

Figyelt kérdés

Egy teljes hónapon keresztül viszonya volt, orrba-szájba csalt engem, majd rájött, hogy engem "szeret" és otthagyta a kis paliját, aki boszúból állítólag megerőszakolta. Most mindenki úgy gondolja, hogy ez mindent jóvá tett és még nekem illene őt babusgatnom. Eszem ágába sincs és nem érdekel, hogy mennyire szépen hazudja, hogy szeret.

A döntésemet nem befolyásolják a válaszok, csupán reménykedek, hogy valaki legalább látatlanban mellém áll.


2013. aug. 11. 19:22
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszeri botlásról volt szó, hanem viszonyról. Hazudott, hogy bízzon meg ezután benne a férje? Bizalom nélkül nem lehet egy házasságot fenntartani. Akár mekkora is a szerelem, a csalódást nagyon nehéz (vagy lehetetlen) kiheverni.
2013. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy vagy aljas.

Megérdemli a nő... Kevés ennél undorítóbb dolog van, mint amit ő csinált, hogy a szemedbe hazudott, és mással b**zott.

Kíváncsi lennék az erőszak mennyire volt 'erőszak'. :) Ne érdekeljen mások véleménye, ez a nő undorító, válj el, lesz más úgyis! :)

2013. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, szerintem amennyi tőled elvárható az az, hogy nem döngölöd bele a földbe. Vagyis udvariasan köszönsz neki, ha hív meghallgatod, ennyi. Én sajnálom, hogy ez megtörtént vele, ha megtörtént, mert ugye nem tudhatjuk. De tegyük fel hogy tényleg megerőszakolta a pasas. Ez tényleg egy nagyon rossz élmény lehetett. Együttérzést mutathatsz, de ennél többre nincs szükség. Én maximum azt mondanám, hogy sajnálom, nem kívántam neked ilyesmit, de reméljük hamar túljutsz rajta és tanulsz belőle. Legközelebb próbáld jobban megítélni a kiszemelted jellemét. És ennyi. Nem kell ajnározni meg úgy tenni mintha még lenne esély. Mert ha úgy érzed akkor úgy érzed és kész.

Te elfogadtad az ő döntését, vagyis hogy megcsalt, ő is fogadja el a tiedet, hogy nem csinálod vissza.


Ennél többel nem tartozol.


De jó lenne kitörölni az agyadból a történteket, és csak előre nézni. Ha megismerkedsz mással, nem kéne hogy eszedbe jusson ez a nő, és a rossz élmények. És remélem hogy sikerült kiszeretned belőle :)


35/N

2013. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
50%
Megcsalt, jól teszed, hogy kidobod! Engem megcsalna a párom, utána nem érdekelne milyen "tragédia" történik vele, lesz/rnám. Örülök, hogy te is így gondolod!
2013. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
51%

8. vagyok.


Figyelj, idézek:

"A kérdező kommentje:


9 év volt, de én úgy tartom, hogy egy férfi ilyet nem néz el."

Egy nő sem. Főleg az ilyen kijelentéseket. Én is mentem volna mellőled, ha így tartod. Nem tartod egyenrangú félnek. Mit csodálkozol?

2013. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
57%
Még valami, előző vagyok. Tudod, nem attól férfi a férfi, hogy mit néz el, mit nem? A férfi attól férfi, hogy meg tudja tartani a nőjét, sőt, úgy tudja tartani a nejét, hogy eszébe se jusson más pasi. Látod, milyen könnyű a feleséged is elszédíteni, neked mekkora erőfeszítés lett volna?
2013. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Jaja persze, akkor meg kell csalni. Tisztességesen elválni kicsit sem lett volna gerincesebb, ha nem szeret.
2013. aug. 11. 20:10
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

A 3as válaszoló elmondott helyettem mindent!

Ha megbocsájtottál a feleségednek, akkor légy mellette, ha pedig nem, akkor váljatok el.

2013. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen helyzetben a te döntésed, hogy látsz-e még esélyt a kapcsolat rendbehozatalára, hogy meg tudsz-e bocsátani és ha nem, az is teljesen érthető a körülmények függvényében.
2013. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
30%
15-16-os, teljesen egyetértek veled. persze, nem dicsérendő, ha a feleséged megcsal, és szíved joga, ha nem bocsátasz meg neki, csak gondolkozz el, hogy volt-e legalább egy aprócska részed is abban, hogy félrelépett, és másnál keresett valamit. Nem tudhatom, mit, Te talán igen...
2013. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!