Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas ember vagyok, amiért...

Aljas ember vagyok, amiért nem pátyolgatom a feleségemet?

Figyelt kérdés

Egy teljes hónapon keresztül viszonya volt, orrba-szájba csalt engem, majd rájött, hogy engem "szeret" és otthagyta a kis paliját, aki boszúból állítólag megerőszakolta. Most mindenki úgy gondolja, hogy ez mindent jóvá tett és még nekem illene őt babusgatnom. Eszem ágába sincs és nem érdekel, hogy mennyire szépen hazudja, hogy szeret.

A döntésemet nem befolyásolják a válaszok, csupán reménykedek, hogy valaki legalább látatlanban mellém áll.


2013. aug. 11. 19:22
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs.
2013. aug. 12. 19:34
 32/48 anonim ***** válasza:
74%
Pátyolgatni? Ha nem lett volna viszony, hanem csak erőszak, akkor normális, hogy mellette vagy. De ő azt kapta amit érdemelt. Én a helyedben kidobtam volna, menjen csak a nukijához. Ilyenkor szégyellem, hogy nő vagyok.
2013. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Érdekes. Sok hàzassàg zajlik ugyanígy, mégse rohan mindenki màs férfi "karjába". Erről ennyit.
2013. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt, hogy a környezetemben senki sem gondolkodik így. Veszteség ért, erre még taposnak is rajtam párat.
2013. aug. 13. 14:41
 35/48 anonim ***** válasza:
25%
Az érmének mindig 2 oldala van! Ha Te már eleve eldöntötted, hogy el akarsz válni, miért volt jó, hogy feltetted ezt a kérdést? Így látatlanban úgyse tudja senki eldönteni, hogy i az igazság, Te meg csak a lelkedet akarod nyugtatni, hogy Te igenis jó ember vagy, nem a Te hibád, Te szegény... Sajnállak, amiért megcsalt és így elárult, ez a legaljasabb dolog, amit lehet tenni. De. Ha elvonatkoztatsz ettől, akkor nézz magadba: a képességeidhez mérten valóban a legjobb férj voltál? Mindent megadtál neki, amit adhat egy férfi? És ha igen, miért rohant mégis máshoz? Lehet, hogy egy hülye kis r*banc, azért. De lehet, hogy nagyon nem, és részben Te is hibás vagy! Próbálj józan fejjel gondolkodni, de ahogy a válaszaidból látom, sajnos ez nem igazán jön össze, mert még mindig dúl benned a harag és a keserűség. Azt tudo javasolni, hogy fordulj Istenhez, imádkozz lelki békéért, és hogy képes legyél megbocsátani a feleségednek. Ugyanis ha nem tudsz, azzal bár neki nem lesz jobb sehogy, de Te magad sem lehetsz boldog, kiegyensúlyozott, szilárd ember!
2013. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
A megcsalásra nincs mentség, pláne eg ykomplett viszonyra!! Mondom ezt úgy hogy anno hebrencs fejjel én sem voltam hűséges, de ma már felnőttem, most ha valami nem tetszik, szólok páromnak, ő is azt vallja hogy előbb beszéljünk ha baj van!
2013. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Nem a te istenedben hiszek, ne téríts!

Ez a nő pedig nem érdemel meg engem, önző most is csak azon rinyál, hogy segítsek rajta, mint mindig, elvárja, mert megszokta, hogy én ilyen vagyok, rám mindenki számíthat, de nekem egy szavam se legyen. Hát nekem is vannak érzéseim, szükséleteim, én is örülnék, ha néha törődne velem valaki, de ő ezt soha nem vette észre, az természetes volt, hogy a valaga alá hordtam mindent, de ha én csakegy sört ittam, már önző görény voltam, aki csak magára gondol, és most, hogy talaj sincs a lábam alatt még mindig nekem kell meghunyászkodnom, remek érzés!

2013. aug. 13. 21:14
 38/48 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Attól én még imádkozom érted!
2013. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Tedd túl magad ezen a senkiházin! Ha gondolod irhatsz privibe, szidjuk együtt!:)
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
no, hogy áll a dolog?
2013. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!