Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák! Hogy...

Egyedülálló anyák! Hogy bírjátok? Sokalltok be néha ti is?

Figyelt kérdés

Fél éve maradtam egyedül az akkor 4 hónapos babámmal. Nem tűnt el az apa, sokszor segít is. Én elkezdtem dolgozni, leginkább itthoni munka, de van hogy be is kell járnom. Pár napja úgy érzem, lezuhantam, kicsit mélyponton vagyok. Úgy érzem, semmihez nincs erőm, besokalltam, ideges vagyok. Ellátok minden dolgot, de kilátástalannak érzem a monotonságot, és úgy érzem, soha nem lesz vége. Aztán sírva ölelem a kisfiam a bűntudattól, hogy rossz anyja vagyok, hogy ilyeneket érzek. Szüleim, testvéreim is messze élnek, rettenetesen egyedül érzem magam.

Ki fogok ebből jönni? Gondolom, nem lesz mindig így, de nem szeretnék teljes depresszióba zuhanni. Köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 12. 22:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Csak 25 éves vagy? Jesszus, keress egy új férfit szülj egy második gyereket. Lehet új családod teljes minek egyedül szenvedni?
2013. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!