Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki lelkileg maga alatt van,...

Aki lelkileg maga alatt van, az látszik? Miért nevetik ki?

Figyelt kérdés

Sokat voltam lelkileg magam alatt, de én nem láttam úgymond változást mondjuk az arcomon. Az viszont feltűnt, hogy sokszor láttam, hogy kinevettek az emberek, összesúgtak, és mosolyogtak. Vagy pár lénéző, lekicsinylő szót mondtak rám. Ezeket azért, mert szerény vagyok.

Szerintetek lehetséges, hogy ezért voltak azok a kinevetések? A sminkem, külsőm rendben volt mindig, tehát nem láttam magamon semmi viceset.

Miért nevetik ki az ilyen embert, vagy ti mit gondoltok erről?:)


2013. aug. 13. 14:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
dearanyosvagy:) köszönöm a soraidat:) és a felajánlást is, sajna nem pesti vagyok:( de megnéztem volna, miket mutatsz:D
2013. aug. 13. 16:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha egyszer Pesten jársz, dobj egy privátot! :) :D
2013. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:D jórendben:D köszönöm:)
2013. aug. 13. 16:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok meg rám, de én ilyet még nem láttam.


Idegenek elkezdenek nevetni rajtad? Hacsak nem vihogós 13 évesek, nehezen hiszem, azok pedig mindenen nevetnek.


És hidd el, engem egy csomó mindenért ki lehetett volna nevetni, és soha senki IDEGEN nem tette. Pedig napi szinten buszoztam, metróztam.


És mindezeket azért teszik, mert szerény vagy? Ha idegenek teszik, honnan tudják, hogy szerény vagy? Nem is ismernek!

2013. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

sajnos volt már rá példa, hogy idegen emberek nevettek rajtam:( ezt úgy képzeld el, hogy mondjuk vártam egy bizonyos helyen, és szemben velem állt egy lány, aki odament a fiú társához, súgott neki vmit, majd a srác rám nézett és mosolyogtak. ők fiatalok voltak, de nem tinilányok. na meg olyan középsulis korú lányok is voltak.

nem a szerénységem miatt van ez leginkább, ebből adódóan inkább csak akkor voltak lenézések, ha ismertek, tehát beszóltak.

már nem tudom, hová tegyem a dolgot, de azt tudom tenni, hogy próbálok nem figyelni az ilyenekre.

köszönöm a válaszodat:)

2013. aug. 13. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!